Diskuze

Ratemus (hodnocení, recenze)

Celkem mě zajímá kam se bude ubírat tahle vedlejší větev Dc...Joker bude mít jistě úspěch, bude mít pokračování? Kdo ví. Upřímně doufám že ne, ať je každej film originální a svůj...a hlavně jaké další filmy budou které se nehodí do dceu...že by Red son, smrt v rodině, green Arrow třeba, trinity War atd

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

Ono to příjde znenadání, bude to jako čirý úžas. Taková ryzý Warnerovka, bych dodal. Navíc jěště se smyslem pro srandu vlastně.

Yoshitsune

No on Brubaker není o nic horší, vychází tu jeho fatale, vyšly omnibusy criminal, jeho omnibusy Cap America, jedna z jeho povídek je i v Kameňáku hned vedle Moorovy povídky, v DCKK vyšla jeho Selina hned dvakrát. Ovšem fatale a criminal doporučuji

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

dobré vědět, díky za tip, tu WW si píšu na seznam "určitě koupit" možná předběhne některé komiksy, takže díky :)

Yoshitsune

Taky to píše to nejlepší komiksove duo...mimochodem Rucka píše aktuální Wonder woman rebirth první čtyři knihy a tu ww která teď vyšla v DCKK

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

já když sem to minulý rok, kupoval, tak sem měl lehké obavy, ale asi někde na desáté stránce, sem zjistil, že to musím hned přečíst, protože je to tak dobrý, kresba, postavy, dialogy, parádní detektivka, která funguje bez Batmana.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Dýňově oranžová, smaragdově zelená a rudě zabarvený sako. Mě osobně uklidňuje producentský post Martin Scorsese, poněvadž tenhle pán s Leo Dicapriem už ukázal potřebný kvality. Docela mě zajímá ta pointa a zvláště ten nápis- Clown save us???

na příspěvěk reagoval Kaufman

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tady z Jokera a ze Shazama, mám takový hezkej pocit, když se koukám na ten materiál, co je venku. Bohužel, tohle nemohu říct o Aquabovy, asi jenom můj pocit, ale bojím se aby z něho nevylezla odrůda Ligy zoufalých.

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

Anarvin

Aneb jak má správně personifikace sériového vraha, který je šíleně posedlý tím, jak je svět nehorázně vážný ;))))

dragon94

Jo to ti rozumím, já nedávno si jen tak z prdele zapnul nějaké části AoU a zjistil jsem že je to jen o trochu lepší než Liga, ten film se mi prostě snad po všech stránkách nelíbí...bavili jsme se o komiksovkach tak jsem zmínil komiksové filmy tedy vyjma Terminátora a vetřelců ale tvé příklady jsou taky dobré... pokračování.bych jokera nechtěl ale nejspíš se jo dočkáme dnes si nepokračovat vydobije tak max Nolan pokud netoči předem plánovanou trilogii...hele s tím doomem to jsou stejné zoufalé pokusy o zachování si tváře (ironie) jako u Sony s těma padouchama Spidermana a jejich sólo filmy..jako hele co se týká gamory tak jsem věděl že zemře ale i tak se mi ta scéna líbila to samé jsem věděl že se postavy vrazi ale i tak to jejich , Rozplynutí, bylo emotivní a nejvíce Spiderman...na mě to fungovalo...ovšem to se nedá říct např o Superman vs Doomsday, sice to bylo pěkně natočené s dobrou hudbou ale na mě to nic nezanechalo

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jako jo máš pravdu je to komiksový film, chtěl jsem napsat superhero film. Protože komiksový může být v dnešní době cokoliv, že ano. Je to prostě točený jako fantasy. Ten film má několik dějovým linek, které spolu ani moc nesouvisejí nic moc se v nich neděje. Všechny jsou hrozně digitální. Obvykle i postrádají logiku. A jsou skutečně z většiny hrozně úmorné. Třeba ta sekvence se zabitím Gamory mě nudila už v kině, protože to zkrátka bylo jasné, ale trvá to skoro 7 minut, než se k tomu dopracovali. Nějakého vývoje děje se nedočkáme až do konce filmu, který je ale zase strašně poloviční a působí nenaplněným dojmem. Ale souhlasím jak říkáš s Avengers 1. Ty jsou naprosto skvělý. I když i tam se pár chybiček a nudných věcí najde. Ale prostě raději než IW po třetí si pustím i nepovedený AoU a vím, že se u toho budu bavit více a po shlédnutí nebudu mít pocit, že jsem viděl jen jakejsi předkrm pro následující film. Což mi vlastně ani obvykle nevadí, že je něco rozdělené na dvě části, a tak nějak jsem s tím i tady počítal, ovšem je totakové prostě nee. Po prvním shlédnutí IW jsem se v sobě snažil najít něco, abych tomu mohl dát pátou hvězdičku. (Marně) Po druhém jsem tomu bez výčitek dal lehce slabší 3*. Ten film je zkrátka úmorný.

A už dost o tom zpět k Jokerovi. :D Každopádně s těmi pokračováními si zmínil pár Marvelovek, ale pokračování bývají lepší i u nekomiksových filmů. A rozhodně bych našel pár lepších příkladů. Třeba Temný rytíř, Toy Story 2,  Evil dead 2, Spider-man 2, X-men 2 ...

Zrovna, ale u Jokera bych se do pokračování moc nehrnul. Ono celkově mi nepřijde moc dobrý nápad točit filmy o záporácích. u Venoma to ještě celkem chápu. Ale třeba jak měl být film o Doctoru Doomovi... říkám si proč sakra a o čem to doháje jako má být? O tom jak získává moc a terorizuje město a nejsou tam žádní superhrdinové co by ho zastavili? Tyhlenc ty hokusy pokusy mi fakt přijdou jako nesmysl. Joker má potenciál být dobrým filmem, ale bojím se, že nemá moc potenciál pokračovat v dalších sequelech jen tak, aniž by proti němu stál Batman.

na příspěvěk reagoval Ratemus

dragon94

To že je film jako nedokončený je to poslední co mi vadí.. respektive mi toho nevadí moc vlastně téměř nic ale tohle třeba vůbec neřeším...

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

dragon94

No je pravda, že Thanosovo vítězství není definitivní a někomu to může vadit, ale když to ještě bylo rozdělené na Part I a II tak jsem to čekal takže mi to ve výsledku ani nevadí. Osobně se hodně těším a doufám, že Steve nebo Tony umřou když všechny zachrání :-D

na příspěvěk reagoval dragon94

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu