Teapac

Viděl jsem velký špatný. Takovou klasiku takhle zneuctit, předchozí díl byl jakž takž. Tento ten nebyl ani jakž ani takž. Je hezké mít v rozpočtu místo pro herce takových kvalit, ale to nedělá film dobrý. Dávám dvě hvězdy za trochu humoru a výpravu. ()

ferdomravec

Pri druhom pozreti som si to to neskutocne uzil. Najviac som s asmial hlavne na linke dvoch starcov ktory nemaju ponatia co je pocitacova hra a samozrejme z ich senility ()

MrMartinTm

Oukej, absolutně nechápu ohlasy na tento film :D Mně totiž přišel Next Level mnohem lepší, vtipnější a nadupanější, než Vítejte v džungli. Tam, kde Jumanji z 2017 vázlo v některých vtipech, které byly podivné až trapné, tento snímek má dle mého celkově mnohem lepší a povedenější fóry, mnohem našlapanější hlášky a celkově odsýpá a funguje mnohem lépe. Já osobně cením pravidelnou změnu prostředí, která mně vyhovuje mnohem více, než prostě jenom džungle z jedničky. Je zde mnohem více nápadů, ať už honička s pštrosy, scéna s opicemi na mostech nebo finále na hradě v Himalájích, celý film je mnohem víc kreativnější a zajímavější než jeho předchůdce. Dále, hlavní postavy mi přijdou zajímavější a jejich dynamika je zábavnější, než v předchozím díle, kde jsme v podstatě dostali jen 4 kamarády v jiných tělech. Fakt, že se zde do hry dostávají i 2 důchodci, navíc jedna z postav je v naprosto jiném těle, to neskutečně dodává na humoru. Peakem filmu je především pak Jack Black, který si každou scénu krade naprosto pro sebe. Obecně bych řekl, že Jumanji: Next Level je neskutečně našlapané pokračování, které je vtipnější, zábavnější a poutavější, než jeho o 2 roky starší předchůdce. 8/10 ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům