Po půlroce od incidentu, kdy Homelander zabil demonstranta, probíhá soud o tom, zda to byla vražda či nikoliv. A banda samozřejmě pokračuje ve svém boji. Ale co Butcher, kterému se mozek po látce V pomalu mění v pouhou černou kaši. Dokáží stále v tomto stavu něco dokázat? Obzvláště pak, když Homelander zjistí, že může skutečně dělat cokoliv chce? (FrankSusta)

Dody345

Upřímně docela zklamání. Jsou v tom postavy, které má člověk rád, ale je to takové nudné. Erin Moriarty vypadá minimálně na 50 a je na ní opravdu hrozný pohled. Nová postava nejchytřejší hrdinky je otravná. A Frenchie? Tři série budují pouto a vztah mezi ním a Kimiko a v prvním díle 4. série to prostě hodí vše do koše a je z něj najednou gay... ()

MartinCS

Není to vyloženě zklamání, to ne. MM je nějaký menší a taky vypadá, že má nohy do O. V předchozích dílech jsem si toho nevšiml. Zakázali mu snad brát steroidy? Frenchie se na stará kolena dal na kouření doutníků? Jeho gay romance mne ani v nejmenším nezajímají, vlastně mne nikdy nezajímala ani jeho romance s Kimiko. Celkem mne to nudí. :-/ A Starlight, ó ta krásná Starlight - asi byla na plastice, protože vypadá hrozně. Vyzáble, nezdravě, slabě. Doufám, sakra že jo, že se další díly trošku proberou. Nebylo to špatné, líbilo, ale ... snad neusnuli na vavřínech a neudělali z toho další WOKE SHIT! Uvidíme. ()

g.i.orge

Je to tak divně... slabý. Nemá to žadný "drajf". U třetí série jsem musel bindžnout všechny tři uvolněné díly najednou. Tady není nic... co by rvalo koule už od začátku. A teď jsem koukal na první epizodu a pak jsem to vypnul. Dám to dál a snad to nabere trochu švih. Jako, že Frenčí po třech sériích najednou zjistil, že je na kluky (nebo obojí?) OK. S tím bych asi problém úplně neměl. Ale ta divná, superchytračka má být náhrada za Soldier Boye? Novej Noir? Jako kde se tam k..rva vzal. Jesli je z GEN V, tak to mě fakt nebere. A navíc - mluví? MotherMilk - Brother éééé. Starligh byla divná už ve trojce. Tak snad Bucher a jeho staronový kámoš, ještě něco rozjedou...EDIT.Jo druhá a třetí lepší. The BOYS are back!!! :) ()

Broomen

Tak kde začít? Třeba "nepovedenou" plastikou Erin Moriarty, o které se na netu psalo už půl roku? Nebo Laz Alonso a jeho ozdravná kůra alá Kurt Cobain... No, a nebo rovnou ke změně sexuality jedné z postav? Teda on je Frenchie bisexuál jak jsem se dočetl na "moudrých webech" a tudíž žádný podvod na diváka se prý nekoná... Osobně jsem za oznámený konec seriálu rád, ale i tak doufám, že to nejlepší by teprve mohlo přijít! ()