Probíhá VoughtExpo a Vought představuje nové filmy do svých filmových fází. Homelander se mezitím po svém pokouší pomoci Ryanovi s jeho cílem, co chce v životě dělat. Banda hledá za pomoci Stana Edgara virus, který dokáže nakazit a zničit superhrdiny. A Hughie se s jeho matkou musí vypořádat s otcem, jenž je po uzdravení Véčkem zmaten. (FrankSusta)

Nathaniell

Další neskutečný posun nejen v příběhu ale i v kvalitě čtvrté série. Simon Pegg jako otec dokázal být vtipný, děsivý a nakonec mě dovést k slzám - posledních pár minut jsem si musel pustit v originále, abych... nepřestal plakat až do titulků... Do prdele, proč mi nedošlo, jak skvělý herec Simon Pegg je?!! Za tohle mu dejte nějakou cenu. A řekněte mu, že je skvělý. Jistě, ty scény nebyly jen o něm. Jenže právě on je táhnul. Podle mě už "pouze" za něho si tenhle díl zaslouží 5*. Ovšem stalo se toho mnohem víc. Co? Koukněte a uvidíte, aha? ()

Vive

Neviem, či som medzi S3 a S4 vyrástol, či sa niečo vo mne zmenilo, ale od začiatku S4 sa na to proste nemôžem dívať. Za 5 epizód som nevidel žiadne výrazné posunutie deja. Každá epizóda je přes kopirák to samé - gore, nejaká bláznivá scéna, digitálny desaturovaný obraz, homelander urobí niečo psychopatické, niekto niekoho zradí etc. Už ma to prestáva baviť. Dialógy mi prídu veľmi zle napísané. Nechce sa mi opäť dívať na prvú sezónu, ale neverím, že tam bol scenár tak zlý. Čo mi vadí asi najviac, je kritika médií a spoločnosti. Nie je to vôbec subtle, strašne to bije do očí a už ma to začína srať. Ako keby 50% epiz=ody bolo venovanej nejakej satire, ktorá ani nie je vtipná, pretože je predaná polopatisticky, ako keby dme my diváci mali pod 90 IQ. ()

P.R.Portella

Celkom ma potešilo, že na konci Homelander skoro teasol svoj plán. V komixoch Homelander zaútočil na Biely dom a započal superhrdinskú revolúciu. Tak snáď sa toho dočkáme v 5.sérii. Inak epizóda bola famózna ako vždy. Nemám zatiaľ čo vytknúť. ()

g.i.orge

Celej díl úplně o hovně. Všichni jsou v ordeli a nejvíc ze všech scénáristi. Nejdebilnější postavy (Sister S..něco, FireCracker, ten panák v obleku...)Plus ta epizoda z Hughiho tátou. Bez důvodu, bez smyslu. ()