Síť věznic Vernon Correctional Services poskytuje osobám v naší péči citlivou nápravu a připravuje je na úspěšný návrat do společnosti. Vernon není vězení, Vernon je rodina. (Prime Video)

Recenzon

Úchvatná epizoda, která v mých očích málem překonala čtvrtou epizodu, a to je co říct, protože ta ve mně odbouchla guláš emocí jak negativních, tak i pozitivních. A train tady dostal možnost být poprvé hrdinou a člověk má možnost mu fandit a navíc můžeme pozorovat jak moc hrabe Butcherovi v hlavě. ()

Redcomb3D

Tahle epizoda byl jednoznačně nejlepší díl ze čtvrté série. Začínáme se blížit do finále, možné je opět absolutně všechno. Dočkali jsme se parodie na Spidermana i Batmana v jedné epizodě. Tek Knight už předtím dostal menší prostor i v Gen V a jsem fakt rád, že se rozhodli věnovat mu ještě jednu epizodu. Hrozící převrat a válka, v tomto seriálu už byly dávno načase, nyní konečně nastává část, kde si každý musí zvolit svoji stranu. ()

Ka1to

Hodně kontroverzní epizoda s pořádnou náloží nekorektního humoru bez jakýchkoliv servítek, kde si budete několikrát říkat: "Sakryš, není tohle už moc?!?". Citlivky držte se dál! Je to fakt nářez. ()

DavKom

Mít v seriálu hnusárny a slizkosti je cool a The Boys tak pracovali od začátku. Ale je rozdíl mít prasárny, které rozvíjejí příběh a postavy, nebo mít prasárny, které tam prostě jen tak jsou... Vraždící ovce a slepice byl alespoň ještě vtipnej a originální nápad, ale celá ta linka s úchylným Tek Knightem byla prostě úplně zbytečná... Jasně, místy vtipná, místy až zamrazilo, ale kam to posunulo příbeh? Jak to proměnilo postavy? Z mně jedna z nejslabších epizod (i když vlastně pořád fajn). ()

Jonathan88

Epizóda bola stále skvelá, vtipné momenty, zvrátenosť, silné momenty (Butcher - Taťka je doma). No v tejto epizóde kritika spoločnosti nebola s takou brilatnosťou a bola až moc okatá. No voči iným seriálom stále bombastický nadpriemer. ()

g.i.orge

Dementní. POV z úchyláckého večírku a další abominace Hughieho, jediné ještě sympatické postavy. Po předchozím díle a naprosto zbytečné a jen na efekt nechutné epizodě s jeho tátou si jeho trhlá máti, který způsobila druhou a trýznivnější smrt jeho táty a dalších několika lidí si klidně vykračuje s ním ruku v ruce. WTF. Nuda... ()