Spolu se svým doprovodem jste v úterý v 19 hodin zváni na premiéru filmu "Úsvit sedmičky" do Lamplighterova sálu ve věži Voughtu! Po projekci budete moci položit otázky režiséru Adamu Bourkeovi; následovat bude after party, kde za gramofony nastoupí Super DJ Malchemical! Sledujte s námi největší skutečný příběh o původu amerického superhrdinského týmu číslo 1 a buďte u zrodu legendy! (Prime Video)

Hellierer

Rožnění Zacka Snydera, stále více maniakální Homelander, anální chuťovka a zábavné rozšiřování světa. Banda je zpátky a pořád neskutečně zábavná. Jen škoda, že ta Starlight nám nějak zkostnatěla. ()

0verseer

"You know, calling you an asshоlе is an insult to assholes." Tretiu sériu odštartoval vskutku svižný otvárak. Predstavenie Termite-a bol asi to najšialenejšie, čo som doteraz v seriáloch a filmoch videl. ()

jirikzaboj

Bbbboys are back baby!!!! A je to sakra šílený. Opět narvané odkazy a easter eggs na jiné superhrdinské filmy, rozlomené tabu a ověřené spekulace. Termite část fakt super, moc jsem se smál. A uvedení do příběhu taky na jedničku. Zpět ve vší parádě všechny známé postavy a nechyběl k tomu ani Billy Joel. Geniální hoňka scene, která boří meme scénu na internetu, nebezpečný Homelander a prcatelná Starlight. Tohle bude velkolepé! ()