Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

• USA Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (více)

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít! (Vertical Entertainment)

Diskuze

Nevka

ja si myslim, ze to nevedia citat, lebo raz sa ich nato niekto pytal a arogantne odpovedali, ze oni to tak budu citat

na příspěvěk reagoval Nevka

Ratemus

pytam sa preto, ze u nas to nepreklada uz asi nikto, ci sa vobec oplatia tie ich komiksove komplety, lebo ked som videl nejake ich youtube video, mal som chut im nafackovat za tu vyslovnost

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

martinbucek

Jo má netopejra si pamatuji taky... Překlady někdy v pohodě a někdy je to horší.. Ale ve výsledku celkem kvalita... Ovsem není to jako Kantůrek co přeložil 90% comics centra

Ratemus

ake su preklady od crew....kedze miesto krju sa sami citaju ako kref?, su aspon presne?, tipujem ze to neprekladaju len 2 ludia, ale u vas clovek nikdy nevie.....u nas kedysi fungoval netopier a to bola kvalita

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak crew právě na 2020 ohlásili vydání Batgirl And Birds of Prey. Vyjde leden, červen

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Blackhand47

I kdyby tak už jen díky ní mě to docela zajímá :D

Pak samozřejmě Ewan je také dost velké lákadlo. Tady se o návštěvě či nenávštěvě kina nerozhodnu do doby, než uvidím druhý trailer, popřípadě než vyjdou recenze. Navíc je tam v tom únoru celkem velká konkurence v podobě Kings Manů, Bloodshota a Ježka Sonica :D

na příspěvěk reagoval martinbucek

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

27.06.2020

Margot Robbie si zvolila pirátský život. Zahraje si hlavní roli v novém chystaném filmu ze světa Pirátů z Karibiku. Scénář k zatím nepojmenovanému filmu pak napíše Christina Hodson, která dělala s… (více)

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

21.03.2020