Andor

• USA Andor
USA, (2022–2025), 20 h 42 min (Minutáž: 38–57 min)

Tvůrci:

Tony Gilroy

Diego Luna, Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Kyle Soller, Denise Gough, Adria Arjona, James McArdle, Rupert Vansittart, Joplin Sibtain (více)

V nebezpečných časech se Cassian Andor vydává na cestu, která z něj udělá hrdinu Povstání. (Disney+)

Diskuze

CreepyJoe

CreepyJoe (hodnocení, recenze)

Maniax

Páč si hlupák a tvrdit že to byla jak si to říkal..."nesympatickou postavu", možná kdybys věděl co je za kapacitu Diego Luna, nepůsobil bys jak hloupý klouček.

Uživatel CreepyJoe smazal svůj příspěvek.

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Tak rozhodně asi nejlepší SW seriál, pomalejší tempo tomu svědčí, ukázka že "rebelové" taky nejsou svatouškové a klidně si ušpiní ruce a obětují v rámci vyššího cíle jiné, a řekla bych že i nejhezčí vizuál kde město a celkově prostředí působí jako skutečné, ne je jako kulisa nebo něco co je za herci na velké obrazovce. Těším se na další sérii :)

meti

docela mě láká Dark Forces fan made remaster. Je to jediný díl, co jsem z té série doteď nehrál.

Už jsem to video co jsi nalinkoval měl do půlky rozkoukané na svém YouTube účtu:). Vypadá to dobře no...

Uživatel Feidias smazal svůj příspěvek.

meti (hodnocení, recenze)

Feidias

Nejlepší MMO co kdy vznikla (po rozjezdu Everquestu) byla dost možná Star Wars Galaxies, kterou nově nabitý majitel zařízl, jelikož z ní nešlo nic vytřískat.

meti (hodnocení, recenze)

Maniax

Protože je to o režii a scénáři. Jak u Rouge One, tak Andoriana je cítit, že je to dělané s láskou a respektu k předloze. Mandalorian takový hokus pokus, jednoduché ale funkční. A zbytek (včetně Episoda VII+) komerční srajda vycucaná z tabulek vedoucího managementu Disney+.

na příspěvěk reagoval CreepyJoe

Feidias (hodnocení, recenze)

Jo a když tu je řeč o těch hrách. Pro mě nejzajímavější co vzniká a možná nikdy nevznikne je Star Wars: Open World. Mod pro Fallout New Vegas.

na příspěvěk reagoval meti, meti

Gladiator15

s úspěchem Marvelu je už delší dobu móda dělat příběhy zůzných postav jakoby to byli superhrdinové. Za mě byl Obi-Wan celkem ok a Evan McGregor je samozřejmě super, ale nepotřebuju tam mít postavu, která už někde byla.

Teď mě napadá. Jestli je tu někdo znalý SW univerza víc než já. Nebyla náhodou ta ženská v Rogue One v nějaké hře? Někde v Jedi Knightovi, či někde jinde? Měl jsem pocit, že je mi ta postava povědomá.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Maniax

Karlosz

Karlosz (hodnocení, recenze)

Všechny ty seriály jsou si rovnocenné a každý má to své. Takže nejlepší je Obi-wan i Andor i Mandalorian i Boba Fett.

na příspěvěk reagoval Maniax, Pan_Kostka

Uživatel Anosompozer smazal svůj příspěvek.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Maniax

jako vidím to stejně. Když vyšla zmíňka o Andoru, tak jsem kroutil hlavou, že to je naprosto zbytečný seriál a moc jsem se těšil na Obi-Wana.

Divné také je, jak jsou seriály podle očekávání a jak to dopadlo - přesně opačně.

očekávání - 1 největší

Obiwan - 1

Boba Fett - 2

Mandalorian - 3

Andor - 4

A konečně hodnocení je naprosto opačné.

Maniax (hodnocení, recenze)

Kvalitativní rozdíl Obi-Wana a Andora je absolutně k nepochopení. Obi-Wan, obrovská očekávání, jedna z nejoblíbenějších postav SW dostane naprosto šílený, nudný, levně vypadající paskvil, zatímco Andor, nesympatickou postavu, o kterou nikdo nestál, dostane jeden z nejlepších SW počinů vůbec. Já už ničemu nerozumím.

na příspěvěk reagoval Rypicong, Gladiator15, meti, CreepyJoe

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

jako závěr pěkný ale jedna věc mě nepřesvědčila. Co vedlo Andora se přidat k Rebelům. V posledním díle není ani náznak chování, co by ho k tomu vedlo. Nic při proslovu "matky" apod.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Je to zajímavé, jak chování jednoho mini-droida vás dokáže dojmout více, než smrt jeho pána. :D

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Že by se dělo něco extra velkého, to se říct nedá, ale v tom je právě to krásné kouzlo Andora, je to malé, ale sakra hluboké.

Druhá série Mandaloriana mě určitě nadchla více, ale jinak se jedná o nejlepší SW seriál, (což se očekávalo spíš od Kenobiho).

90%

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

Vo finále je aj potitulková scéna tak to hneď nevypnite :)

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Tak jsem právě dokoukal poslední díl této série. A nemohu ho ohodnotit...

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Dočká se Ahsoka druhé řady?

Dočká se Ahsoka druhé řady?

05.10.2023

Aniž bychom se pouštěli do nějakých velkých spoilerů, po finále nového Star Wars seriálu Ahsoka už je jasné, že si showrunner Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Povstalci) nechal… (více)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023