Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

borboleta

Legendární seriál, u kterého jsem měla pocit, že těch šest přátel je zároveň i mými přáteli a je neuvěřitelné, že i desátou sérii jsem měla stejnou chuť sledovat, jako ty před ní:-) ()

RiverJohny

Ty hlášky. Ty hlášky! Na tomhle jsem vyrůstal. Jedna z nejlepších zábav, která může být. Jen Fíbí mi trochu vadí, ale nezkazí mi to pocit ze seriálu. ()

Akatsuki

Přátelé moji, na Vás nikdy nezapomenu. Skutečnost, že jsem s Vámi byl schopen strávit neuvěřitelné množství dnů, mluví za vše. Skutečně jste mi byli oporou v nejtěžších dnech, zdrojem radosti a krásné nostalgie. Kdo z Vás byl mým nejlepším přítelem? Všichni! Ross se svou lesbickou exmanželkou, Chandler se svými "džouky", Joey a jeho milostné trable přerušované hromadou jídla a kopcem srandy, Rachel se svými módními starostmi a věčnými potížemi, Monika a její chorobné uklízení (ale každý má nějakého toho kostlivce "za dveřmi" aneb bordel, bordel, bordel =)) a samozřejmě naše hvězda, slavná zpěvačka Phoebe, která ale pohrdá konzumem, a tak zpívá jen v místní kavárně. Hit Smraďoch se drží na mém seznamu top songů ;-)..........Brzy se zase uvidíme, přátelé! ()

Michalinkaa

Součást každého smutnějšího dne..:)..Seriál, který je legendou. Každý zatouží žít jako oni. Naprostá oddechovka, která nikdy nikdy nezklame. ()

majka25

Stále bezkonkurenčně nejlepší sitcom, co znám. Hýří vtipem, ale má i svůj příběh. Kdykoli chci něco kratšího, neváhám po tom sáhnout, protože ač už jsem všechny díly viděla několikrát, nikdy nezklamou... ()

QuietRioT

Je jedno, že ste všetkých 1542 sérii videli dvojnásobne toľko krát. Ten vtip je proste nadčasový. Rosova zlomená ruka, Pheobina pouličná mačka, Monikin polo-profesionálny výrobca detí, Chandlerove cigarety a Joeyho "Čo si kuku?". Toto všetko vtip nestratí nikdy. ()

maklymm

Super seriál. Mrzí mě ale jedna věc. Stále se opakující zápletky. Rachel chce Rosse a pak ne, Ross si najde holku a potom ho zase chce Rachel a takhle pořád dokola. Joey stále řeší jak se stát hvězdou a jak se protlouct showbyznisem. Ovšem je pravda že je nezapomenutelná postava. Od začátku 6. série to už bylo to pravé, ale 5 hvězd je pouze za Chandlerův skvělý humor a za skvělý výkon Mathewa Perryho. Pokud jde o nejpitomější postavu tak Phoebe by tam být nemusela :) občas mě až rozčiluje. ()

vena199204

Můj nejoblíbenější sitcom. Celá skupina mi neuvěřitelně přirostla k srdci. Navíc si udržel úroveň celých 10 řad! To je u seriálu tohoto typu nevídané(např. How i met your mother nestojí po třetí seriii za nic, ale točí se už osmá). ()

Jeffo8

Tohle byl můj první seriál, na který jsem se díval s opravdovým nadšením, protože skupinka tzv. "přátel" je opravdu sympatická, není tam nikdo, kdo by mi vyloženě vadil až na nějaké díly, kdy jsem nemohl vystát Pheoby, ale to byla opravdu mizivá část. Humor se už ke konci hodně opakoval, takže jste čekali co přijde, ale i přesto jsem se pořád skvěle bavil. Nejoblíbenější postava byl asi Ross, Rachel a Chandler. 91% ()

Pinkie_

Nikdy nic nepředčí tenhle seriál. I když bylo natočeno 10 sérií, všechny díly byli super, nestalo se, že by se mi jedinej nelíbil. Mohla bych se na to koukat pořád dokola, je to vtipný, pohodový, je tam kousek romantiky, kouká se na to prostě samo :) ()

FanynkaFilmu

Nevím tedy o nikom,kdo by tenhle seriál neměl rád, skupina báječných lidí zažívajících humorné story ale i všednosti života jako je práce,vztahy... Zkrátka je to jeden z mála seriálů, který i po mnoha reprízách v televizi dokáže stále zaujmout, a přitáhnout i nové diváky,kteří věkem došli tomuto seriálu na chuˇt. ()

Sasancca

Tohle je pro mě naprostý top. Těžko najdu nějaký jiný seriál, který překoná Přátelé. Ani nespočítám kolikrát jsem je viděla, znám je nazpaměť a stejně mě pořád baví. Pořád se směji vtipům, které jsem stokrát slyšela. Nikdy mě neomrzí a zaručeně zvednou náladu. ()

NavzdyMlady odpad!

Opakovaný vtip prestáva byť vtipom a kto sa dokáže smiať dookola na tom istom, asi je trošku jednoduchý človek, ktorého baví jednoduchý "humor" ()

Celsius

Klasik a král mezi sitcomy, kterého i přes jeho stáří ostatní jen dohánějí, ale nepředehnali. Sice se v 10ti sezónách prakticky opakuje to samé, ale pokaždé alespoň trošku obměněně, koneckonců život taky přináší staronové věci. Za život by měl aspoň jednou zkouknout každý, aby pochopil význam a původ hlášek z něj, se kterými se denně setkává, aniž by o tom měl tušení. 100% ()

PrincessCon

Stále nepřekonané a je možné, že dokonce nepřekonatelné!! Seriál, který zaručeně zvedne náladu. Většina fanoušků cituje postavy Přátel v mnoha situacích, to o něčem svědčí. Stejně jako to, že seriál je již cca 10 let starý a pořád se vysílá a hlavně má stále mnoho diváků. Každý člověk by měl shlédnout alespoň pár epizod - věřím, že u nich nezůstane a bude pokračovat, dokud neshlédne všech 10 sérií :)) Miluju ten seriál, je to prostě klasika, která nikdy neomrzí :)) ()

Rusttaf

Nikdy jsem nepochopil, proč je tak úspěšný. Nic se tam neděje, charaktery a vtipy jsou spíš hloupé až trapné. Osobně bych ho řadil někam do dolní třetiny žebříčku sitkomů. ()

papez12

Nepoznám krajší sitcom s toľkým humorom a pekným príbehom a vypracovanými postavami ako Priatelia. Síce nie je môj absoútne najobľúbenejší, ale nostalgický a vždy si ho rád znova pozriem. Treba povedať, že slovenský dabing je PERFEKTNÝ! Chandler a Joey sú proste kult. A v 6 sérii je jedna časť kde je vďakyzdanie kde Rachel robí špeciálny hovädzí koláč na hrášku a keď ho všetci okrem Joeyho "jedia" tak ma zabije Joey keď odpoevdá Rossovi: "Fuj smrdí to ako nohy(ten koláč)....Joey: "Čo v tom je? Krém dobrý, džem dobrý, mäso výborné!" 100% scénka. A najvac ma bavilo sledovať Bloopers(nepodarky) z natáčania !!! :-D ()

ppfox

Tohle je pro mě taková klasika, že ani nevím co napsat - viděl jsem tolikrát dokola a stále se bavím - 101% :-) ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele