Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

lekr

Přátelé do nepohody. Opravdu seriálová špička, skvělé obsazení, výborné scénáře které podávají životní trable odlehčenou a komickou formou. Vždycky když si je v televizi pustím čeká mě dvacetipětiminutová šhow u které se ani chvilku nenudím!! Navíc přát jsou jeden z mála seriálů který mě dokáčí vždycky a spolehlivě rozesmát, a to i když poslední řady už trošku polevují. Dvakrát bravo!! ()

SallyZen

Joey, Chandler, Monika, Rachel, Ross a Phoebe --> šestice, která bude v mém srdci mít místečko navždy. Na celý tento seriál se nedá zapomenout, především svou vtipností a šarmem. Dokáže rozesmutnit, ale hned na to rozveselit. 238 dílů nekončících emocí, které ve mně vyvolávají pocit štěstí(poslední díl je vždycky na infarkt). 100% ()

Jonash87

Jeden z těch nejlepších amerických sitcomů, který si svoji kvalitu + - udržel až do svého konce. Seriál běžel v českých televizích již tolikrát, a přesto se na něj lidi stále koukají a pořád je baví. Každá ze šesti hlavních postav je jiná, charakterově rozmanitá a nezapomenutelná. Bláznivá Pheobe, vždy vtipkující Chandler, roztržitý Ross, pečlivá Monika, trochu hloupoučký, ale zato s dívkami to umějící Joye a módní Rachel. Prostě legenda; za mě 100 %. ()

rakovnik

Výborný komediální seriál, jehož epizody mohu sledovat stále dokola a jako mnohé mě velmi mrzelo, když jeho natáčení skončilo. Naštěstí dílů je tolik, že mě stále neomrzelo se na ně dívat. ()

Havaj8

Po takový době sem dokoukal v kuse všechny sérky. Přátelé jsou prostě legendární. Zrod Sitcomů. Nikdo je nemůže překonat. Kdoví, jakej to bude mít ohlas za pár let, každopádně i na přelomu 12/13 to slaví úspěch, už možná kvůli tomu, že patřím do generace, kdy sem na to koukal v telce jako malej. Nemá smysl tu popisovat, koho mám radši, každej má prostě to svoje :) A prostě ten finální díl, ten vás tak dorazí, každýho potkalo tak nějak štěstí. Přemejšlim co dál, protože když každej den trávíte s nima, tak byste chtěli vědět co bude dál a dál...zlej pocit. Mám sto chutí na to začít koukat znova, a vím, že to ještě kolikrát příde. No nic, jedinej Joey zůstal sám a musím hned skočit na jeho seriál...jeee budou mi tam ostatní chybět. ()

Martin741

Mimoriadne kvalitny US serial, ktory ma plno znamych tvari /Jennifer Aniston ....../, kvalitny pribeh a vyborne dialogy. 92 % ()

Figu

Těch šest ikon přátel nemá chybu! Každej má svou charakteristickou vlastnost, každej je originál, každej je svůj! Mě hrozně baví i českej dabing, bez kterýho si tuhle partu neumím představit. Je to vtipný a zábavný, nemluvě o tom, že jsou Přátelé už jakousi legendou mezi seriály! Hodnocení vypovídá za vše! 90% ()

Jino

Jeden z nejlepších seriálů co kdy byly natočeny. Všem hercům hodně jejich spolupráce prospěla. První série jsou nejlepší!!! Moc se mi nelíbilo, že z Joeyho se stal v posledních sériích větší ňouma, i když to taky vyvolalo spoustu komických situací. Svůj život bych si nedokázal bez tohoto seriálu představit :) ()

marcek

Parádní seriál. Nemá chybu - když to vidim v programu hned se na to jdu kouknout. A Matthew Perry je stejně BEST :) ()

Tomik12345

Znám tuhle partičku a jejich příhody úplně nazpaměť, ale stejně na ně pořád koukám...vysvětlí mi někdo proč? Je to prostě super. Neznám pohodovější seriál, u kterýho se člověk skvěle odreaguje a zasměje...já u něj vždycky jím...;-) ()

MrPierc

Přátelé jsou skvělí díky crazy situacím a hlavně díky představitelům. Odstupem času jsem ale musel snížit hodnocení díky happyendovosti a růžovosti - přesto je to seriál našich teenagerských let a moc jsme se u nich všichni nasmáli a čekali na nový díl ( to ještě internet nebyl kvůli stahování ). ()

Langy10

Jedna hvězda za shrnutí všech vtipů co se mi tak líbili , takže je vidět, že je to fakt vtipný :( ..... jediny co bych dodal je, že je to americká kravina, která radši neměla ani vzniknout... ()

Attta

Do tohodle seriálu jsem prostě blázen. Má od všeho něco a dokáže mě opravdu vždycky skvěle pobavit. Tahle šestice kamarádů je jedna z nejsypantičtějších seriálových band, a to nejenom kvůli hereckým výkonům, ale i skvěle napsaným dialogům a nějaké zvláštní sympatické chemii, kterou tento seriál má, díky ní mi přirostl k srdci jako žádný jiný doposud. Skvělá znělka, ale hlavně co mnoha seriálům chybí, jsou pořád stejně dobré episody, až do poslední série. Tenhle snímek, podle mě jednoznačně položil základní cihlu seriálům tohodle typu a myslím že se mu to povedlo krásně! :) Mých pět ***** a ještě jednu bych klidně přihodil, kdyby to šlo:) Dodatek: Všechny série jsem viděl asi 5x s dabignem a teď jsem se konečně podíval na většinu dílů v originále a musím tedy uznat, že dabig i přes to, že je dobrý, tak seriálu hodně škodí. S dabignem totiž padlo i hodně dobrých scén a hlavně intonace hlasů se hodně nepodobá originálu a to dělá s původních dialogů pseudodialogy. Dabing uškodil i okolním zvukům, které v dabované verzi úplně vypustili (přitom tenhle zvuk přidává hodně na emocích). PS:Doporučuju stahovat UNCUT DVDrip verze, ve kterých je spoustu skvělých scének navíc. ()

Mefistofelle

Tenhle seriál žeru už od doby, kdy jsem byla mladší a dívaly jsme se na něj s mámou. Už několik let patří Přátelé k mým stálicím a ráda se k nim vracím. V seriálu neexistuje jediná postava, která by mi byla vyloženě nepříjemná, a hlášky, které tam padají, jsou bezkonkurenční. Dalším důvodem proč dávám plný počet hvězdiček je fakt, že nehledě na to jak strašně špatnou mám náladu, jeden či dva díly tohoto seriálu mě z ní dokážou dostat. Úžasný psychoterapeutický efekt! Jednou až budu mít opravdu čas nazbyt (což se mi moc často nestává), tak konečně dokoukám všechny série. Už se na tom nesmírně těším... ()

dubinak

Nejlepší sitcom všech dob, co byl kdy v sitcomové historii natočen. Všechny série jsou skvělé, i když konec tohoto seriálu mě bude mrzet vždy, když uvidím poslední epizodu. Můžu na něj koukat pořád a pořád dokola a nikdy mě nomrzí. A ten, kdo nemá rád Přátelé je zapšklý suchar. ()

Lopic

Můj nejoblíbenější seriál. Nevím jestli za to může nostalgie, nebo kvality, ale Přátelé sjíždím znova a znova a znova. Samozřejmě jsou zde i slabší epizody a momenty, hlavně směrem k novějším sériím, ale s touhle šesticí bych se vydal kamkoliv. Pokud bych si měl vybrat oblíbenou postavu, byl by to asi Ross nebo Chandler ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele