USA,
1983, 11 h 11 min
(Minutáž: 47–88 min)
VOD (1)
Epizody(13)
-
Mexická jízda smrti (S01E01)
-
Děti Jamestownu (S01E02)
-
Pros and Cons (S01E03)
-
A Small and Deadly War (S01E04)
-
Black Day at Bad Rock (S01E05)
-
Králík, který snědl Vegas (S01E06)
-
The Out-of-Towners (S01E07)
-
Holiday in the Hills (S01E08)
-
Obrat na západním pobřeží (S01E09)
-
Ještě jednou (S01E10)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S01E11)
-
The Beast from the Belly of a Boeing (S01E12)
-
Hezké místo na výlet (S01E13)
Hrají
John Ericson
Německá říše
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Jim Antonio
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Noble Willingham
USA
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Billy Green Bush
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
The Outer Limits (1963) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Lesley Woods
USA
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Hardcastle a McCormick (1983) (seriál)
Jenny Neumann
Nejlepší seriály:
V (1984) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
CHiPs (1977) (seriál)
Jack Garner
USA
Nejlepší seriály:
The Green Hornet (1966) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Ulice Lareda (1995) (seriál)
Andrew Robinson
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Xander Berkeley
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Jesse D. Goins
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Milt Kogan
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Michael Swan
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Eli Stone (2008) (seriál)
Alan Stock
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
CHiPs (1977) (seriál)
Joanna Kerns
USA
Nejlepší seriály:
A-Team (1983) (seriál)
Nemocnice Chicago Hope (1994) (seriál)
Městečko Eastwick (2009) (seriál)
Sandy Ward
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Night Gallery (1969) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
M.C. Gainey
USA
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Kingdom (2014) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Don Stroud
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Ted Markland
USA
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Robert F. Lyons
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Night Gallery (1969) (seriál)
Burton Gilliam
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)