vikin

Přes všechny reakce a polopravdy o složitosti příběhu jsem to slupnul jako malinu. Určitě se podepsal kino absťák, dost jsem se do kina těšil a na co jinýho jít než na jediný velký film tohoto, jak to jen formulovat.... velmi smutného roku ()

Slack

Opäť zasa ma Nolanov film prinútil rozmýšľať. Napriek tomu, že je opäť nosnou témou jeho filmu čas, je to nové. Až po zhliadnutí som si uvedomil, že začínam byť na ďalšie Nolanove časové príbehy veľmi zvedavý. ()

marra82

Podobné schéma jako Inception, ale složitější struktura a rychlejší vývoj. První podívaná na pochopení schématu, další na sledování struktur a nakonec vám smysl konce odhalí i začátek. Je to labyrint, složitý, zábavný...baví mě. ()

Oldass_

.merotsorposač s hcícíjutekok ůmlif yništěv u okaj ,eirézim udelhop ohém z ej jěd ela ,tsončurz uonlsemeř az nej *3 .en ěnžáv ,mmhE ()

nudlis

Po delší době zas jedna pěkná sci-fi pecka. Sice má 2 a půl hodiny, ale to mi vůbec nevadilo. Sice jsem občas trošku tápal, ale to mi taky vůbec nevadilo. Rád se na to po čase podívám znova. (prča bude, až to koupí a odvysílá nějaká naše komerční TV stanice, protože s prokladem reklam každejch 20 minut z toho bude ten správnej "celovečerák" :-))) ()

RoyBatty444

Komplikovane zaodetá jednoduchá zápletka natiahnutá do 2 a 1/2 hodinového filmu. Občas ubieha rýchlo občas sa vlečie nakoľko sa postavy snažia navzájom a tým aj diváka zmiasť. Stroj času trochu inak. Pripomenulo mi to trochu Source Code. Herecky je Washington slabý a Branaghovo stvárnenie mi prišilo ako veľké klišé nedotiahnuté do konca. Film občas pôsobil ako dokument. ()

Raziel811

Velké halo pro nic. Asi tak bych to nazval. Technicky skvělé, příběhově překombinované/hloupé. Nejde o nepochopení, ale v tom filmu se vlastně nic moc neděje. Ano, všichni herci jsou dobří nebo rovnou skvělý, ale to nestačí k tomu, aby z mého pohledu film jako celek překonal geniální Počátek nebo neméně zajímavý Interstellar. Tohle je jen variace nebo vyšší level myšlenky z Interstellaru, nic víc, nic míň. ()

numan

Konečně zase po letech v záplavě dementních sraček jeden opravdu DOBRÝ film - a to nesnáším Patyzóna a BLMVošingtóna jakbysmet. Jediné, co mi na něm vadí, je Göranssonova disharmonická hudba, která připomíná spíš "díla" Uweho Bolla, než Nolanovy předchozí bomby. Nahradit Zimmera polointeligentním švédským poperem nebyl dobrý nápad. Nejhorším momentem filmu je ta strašlivá srrrrračka, co hraje pod závěrečnými titulky. ()

bgg

nuda, nuda, nuda ... nebavilo ma pocitat, ci vojakov co vybehli von z diery ritou napred bolo tolko kolko ich vbehlo dnu, este aj ten napad je od bratov Strugackych ;) ()

gonzo

Mám spoustu výhrad, ale pokud mě nějaký film vtáhne do sebe tak, že na něj myslím, když po projekci usínám a zároveň je to to první, co mě po probuzení napadne, a takhle to pokračuje další den, pak nelze nedat absolutní hodnocení. ()

BStone

Tradičně vyšperkované Nolanovské drama s vypiplanými scénami. Na mě to bylo ale tentokrát prostě moc. Hodně komplikované, málo vtahující do příběhu. Místy jsem netušil o co vlastně jde. Takže za tři. 65% ()

ostre_pero

Musím pozrieť druhýkrát, ale na 90% to je určite. Pattinson mi síce trošku vadil, ale J.D.Washington bol skvelý. Nolanov rukopis je obdivuhodný a bravúrny. ()

Občasník

Dojem z filmu hodně silný. Přesto si ho budu muset dát ještě jednou, nějak jsem ty časové paradoxy nestíhal, např. červení a modří...Ohodnocení si nechám ještě projít hlavou, ale určitě 4-5. ()

VesVes

Mám nutkání podívat se na to ještě minimálně jednou, dělat si poznámky a kreslit časovou mapu, zda to opravdu všechno sedí. Prostě pobrat všechno o čem se tam mluví na první dobrou mi nešlo a často jsem se přistihla, že nevím, co vlastně jdou dělat a proč. A dále mě trochu vrtá hlavou, která strana ve výsledku vlastně představuje dobro, a která zlo. Jinak vizuálně hodně zajímavé. ()

TOPmoovie

nolan totalne zpackal dunkirk film. toto uz bolo lepsie, 100% film work, herci,.. ale chaoticky dej , nemalo to hlavu ani patu, preto to museli vo filme zakamuflovat. inak aj hudba super. ()

Grázl83

Scénář hodně zmatený a nepřehledný i z důvodu nedostatečného vykreslení postav a děje. Hudba špatná, vůbec mi do filmu nezapadala a narušovala atmosféru. Musím říct, že zhruba po 90 minutách už mě to nebavilo a bylo mi celkem jedno, co se dále bude dít. Slabé 3*, celkově zklamání, od Nolana jsem čekal víc. ()

Natar

Přeceňovaná nudná nepovedená "bondovka". Při sledování si nelze nevzpomenout na klasické bondovky - Tenet má všechny jejich atributy a jeho "originalita" spočívá jen v poněkud diskutabilních hrátkách časem, nad jejichž elementární logikou neradno moc přemýšlet. Kdo tohle označí za "velkolepou sci-fi", patrně nikdy neviděl nic lepšího než Pokémony. ()

Skyw4lker7

TENƎT sa dosť ťažko hodnotí. Po vizuálnej stránke je to vypiplané a Nolan sa s tým opät pohral. Je vidieť že CGI efektov tu je minimum čo veľmi obdivujem a hneď vidíte Nolanov rukopis (kamera,zvuk,soundtrack).Ďalší mindfuck, ktorý je precízne natočený ,ale bez emócií. Jednoznačne sa jedná o najnáročnejší film od Nolana na pochopenie . Prvú hodinu a pol som sa ako tak držal no potom som sa akosi začínal strácať... Veľmi náročný film na to aby ste film na 100% pochopili po prvom zhliadnutí. Vďaka YT som trochu v obraze. TENET nie je vôbec pre veľkú masu ľudí ako to bolo u DUNKIRK-u alebo THE DARK KNIGHT. Je dosť komplexný - komplikovaný. Celé Vám to začne dávať zmysel až po 2-3 zahliadnutí. Myslím ,že aj samotný Nolan mohol viac vysvetliť mechaniky sveta pretože si myslím , že bežný divák film hneď zavrhne a absolútne nepochopí. ()

Warner Bros. chce získat zpátky Nolana

Warner Bros. chce získat zpátky Nolana