USA,
(2010–2011), 15 h 24 min
(Minutáž: 42–84 min)
VOD (2)
Epizody(21)
-
Lazarus (S10E01)
-
Štít (S10E02)
-
Supergirl (S10E03)
-
Návrat domů (S10E04)
-
Isis (S10E05)
-
Dožínky (S10E06)
-
Útok (S10E07)
-
Opuštění (S10E08)
-
Vlastenec (S10E09)
-
Luthor (S10E10)
-
Icarus (S10E11)
-
Důvěra (S10E12)
-
Naděje (S10E13)
-
Masky (S10E14)
-
Fortune (S10E15)
-
Potomek (S10E16)
-
Kent (S10E17)
-
Booster (S10E18)
-
Nadvláda (S10E19)
-
Proroctví (S10E20)
-
Závěr (S10E21)
Hrají
Wayne Dalglish (a.z.)
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
The Bernie Mac Show (2001) (seriál)
Devin Douglas Drewitz (a.z.)
Kanada
Nejlepší seriály:
Uneseni (2002) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Pro strach uděláno (1999) (seriál)
Rob Hayter
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
Traveler (2007) (seriál)
Sam Jones III (a.z.)
USA
Nejlepší seriály:
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Michael McKean
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Christopher Reeve (a.z.)
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Dan Shea
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Reece Thompson (a.z.)
Kanada
Nejlepší seriály:
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Já a robot (2013) (seriál)
Trial & Error (2017) (seriál)
Linda Tomassone
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Hodina duchů (2010) (seriál)
Bronwen Smith
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Connor Stanhope
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Hodina duchů (2010) (seriál)
John Emmet Tracy
USA
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
P.J. Prinsloo
Jihoafrická republika
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Desiree Zurowski
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Linda Ko
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Ivan Wanis-Ruiz
Nejlepší seriály:
Gangland Undercover (2015) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Paula Elle
Nejlepší seriály:
UnREAL (2015) (seriál)
Continuum (2012) (seriál)
Domov na pobřeží (2016) (seriál)
Amitai Marmorstein
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Sean Devine
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Heuréka – město divů (2006) (seriál)
Ash Lee
Nejlepší seriály:
Bojovník (2019) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)