USA,
2007, 17 h 36 min
(Minutáž: 44 min)
VOD (1)
Epizody(24)
-
Day 6: 6:00 a.m.-7:00 a.m. (S06E01)
-
Day 6: 7:00 a.m.-8:00 a.m. (S06E02)
-
Day 6: 8:00 a.m.-9:00 a.m. (S06E03)
-
Day 6: 9:00 a.m.-10:00 a.m. (S06E04)
-
Day 6: 10:00 a.m.-11:00 a.m. (S06E05)
-
Day 6: 11:00 a.m.-12:00 p.m. (S06E06)
-
Day 6: 12:00 p.m.-1:00 p.m. (S06E07)
-
Day 6: 1:00 p.m.-2:00 p.m. (S06E08)
-
Day 6: 2:00 p.m.-3:00 p.m. (S06E09)
-
Day 6: 3:00 p.m.-4:00 p.m. (S06E10)
-
Day 6: 4:00 p.m.-5:00 p.m. (S06E11)
-
Day 6: 5:00 p.m.-6:00 p.m. (S06E12)
-
Day 6: 6:00 p.m.-7:00 p.m. (S06E13)
-
Day 6: 7:00 p.m.-8:00 p.m. (S06E14)
-
Day 6: 8:00 p.m.-9:00 p.m. (S06E15)
-
Day 6: 9:00 p.m.-10:00 p.m. (S06E16)
-
Day 6: 10:00 p.m.-11:00 p.m. (S06E17)
-
Day 6: 11:00 p.m.-12:00 a.m. (S06E18)
-
Day 6: 12:00 a.m.-1:00 a.m. (S06E19)
-
Day 6: 1:00 a.m.-2:00 a.m. (S06E20)
-
Day 6: 2:00 a.m.-3:00 a.m. (S06E21)
-
Day 6: 3:00 a.m.-4:00 a.m. (S06E22)
-
Day 6: 4:00 a.m.-5:00 a.m. (S06E23)
-
Day 6: 5:00 a.m.-6:00 a.m. (S06E24)
Hrají
Mike Smith
Kanada
Nejlepší seriály:
Trailer Park Boys (2001) (seriál)
Archer (2009) (seriál)
Chlapi z karavanů: Animák (2019) (seriál)
Jonathan Adams
USA
Nejlepší seriály:
Legenda Korry (2012) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
William Devane
USA
Nejlepší seriály:
24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Michael Shanks
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Projekt Modrá kniha (2019) (seriál)
J.C. MacKenzie
Kanada
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Dexter (2006) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Kenneth Choi
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Ian Anthony Dale
USA
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Živí mrtví (2010) (seriál)
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Ron Yuan
USA
Nejlepší seriály:
Wu-Tang: Americká sága (2019) (seriál)
Tron: Povstání (2012) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Brandon Fisher
Nejlepší seriály:
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Simon Rhee
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Nahoru a dolů (2009) (seriál)
Spencer Garrett
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Chris Kramer
Nejlepší seriály:
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Jericho (2006) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Tom Everett
USA
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Eric Bruskotter
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Brenda Wehle
Nejlepší seriály:
Mildred Pierceová (2011) (seriál)
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Joseph Griffin
Kanada
Nejlepší seriály:
Směr jih (1994) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Připraveny nebo ne? (1993) (seriál)
Boris Lee Krutonog
Nejlepší seriály:
Takoví normální Američané (2013) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
David Michael
USA
Ray Proscia
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Jolene Kim
Nejlepší seriály:
Fosterovi (2013) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Hit-Monkey (2021) (seriál)