Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

Prochy38

Whaw. Tak to bylo dost divné. Pornografický thriller s nemálo feministickým podtextem, no budiž. Jako řekněme si to na rovinu. Když bych to bral jako porno, tak musím tleskat za herecké výkony obou hereček. Takových moc není. Jinak upřímně, vůbec bych se nedivil, kdyby se tohle normálně dělo. Odvrácená tvář Francie v podání dívek, které vědí, že jsou odepsané a do pekla nechtějí samy. Drsný, krvavý, ale ne blbý! ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Že prý syrovost a hnus dnešní doby? Vůbec ne. Ve filmu není dostatečně rozkryta minulost antihrdinek, jejich krvavá cesta je příliš zidealizována do podoby cool masakru s občasnými pornovsuvkami, psychologie tu není žádná a dialogy jsou strašidelně fádní. Pointa, dílčí rozřešení, smysl, nic neexistuje. Z tohohle filmu se dozvíte absolutně to samé, co se dočtete v novinovém sloupku o dopadení kdejakého vraha, s tím rozdílem, že v novinách si přečtete i řádku dalších článků. Tady koukáte na neuvěřitelně špatně vypadající nic. ()

kaylin

Kromě toho, že film vyniká pornografickými scénami, nebo minimálně detaily, je to doplněno ještě o celkem násilné scény, kdy krev je zde překvapivě první nejčastěji stříkající tekutinou. Jsou zde některé scény, hlavně jedna téměř v úplném závěru, které mají myšlenku a skutečně dovedou šokovat, ale vzhledem k tomu, že snímku „Fuck Me“ vlastně nejde o nic jiného, pořád zůstává špatným filmem. Celkem se mi líbí, o co se autorky pokusily, ale tohle by chtělo ještě lepší příběh. A možná i příjemnější herecké výkony. ()

Hapretor

Až tak debilní, místama nechutné a trapné, nepromyšlené, nezáživné, že si to jednu hvězdu zaslouží.Francouzi si tady sáhli na dno svých možností - bohužel těch negativních. Film divákovi nic nedá:buď se střílí, nebo šuká. Když se neděje nic, jsou slyšet tupé dialogy tupých herců v tupých rolích.Chcete nějaké "vzrůšo"? Puste si rovnou kvalitní porno.Tam ten děj bude třeba lepší.Musim ale přiznat, že párkrát jsem se zasmál. Přes všechny hrůzy je to místama aspoň trochu vtipný.Jinak "ble!" ()

sedm.1

Jako umění Baise-moi tedy neberu.Jde o neskutečně syrový nářez,krev,otevřený sex(rozuměj porno),násilí,vulgarita,vše v míře na hranici snesitelnosti.O herectví herců-neherců nemá smysl mluvit + scénář a režie od člověka,který musí společnost asi hodně nenávidět,celkově snímek,který možná šokuje,ale čistě jen jako underground,nikoliv Artfilm,za který se považuje.Řekl bych taková undergroundová Thelma a Louise :)! ()

• Obě hlavní představitelky se živily jako pornoherečky. Karen Lancaume (která v roce 2005 spáchala sebevraždu) hrála v několika desítkách pornofilmů. Raffaëla Anderson se po Ošukej mě pokusila z pornoprodukce posunout jinam a účinkovala v mainstreamových titulech i v dokumentech. O své zkušenosti s pornoprůmyslem také napsala knihu. (Zdroj: Letní filmová škola)
  • Snímek byl v Austrálii zakázán. Projekci, která přes zákaz v místním kině proběhla, ukončila příjezdem policie. (slatkac)
  • Arthousový shocker, jak se Ošukej mě někdy přezdívalo, byl na nátlak rodičovských a mravnostních organizací např. v Austrálii zakázán a stažen z kin. Do konzervativnějších států se nepřekvapivě ani nedostal. Mnoho diváků ho odmítlo právě pro nekompromisní kombinaci pornografie a „antisystémového“ hraného filmu. (Zdroj: Letní filmová škola)

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?