Reklama

Reklama

Family Matters

(seriál)
Komedie / Rodinný
USA, (1989–1998), 81 h 29 min (Minutáž: 22–24 min)

Hrají:

Reginald VelJohnson, Kellie Shanygne Williams, Darius McCrary, Jaleel White, Jo Marie Payton, Rosetta LeNoire, Bryton James, Shawn Harrison (více)
(další profese)

Série(9) / Epizody(215)

Obsahy(1)

Tento americký seriál pojednává o jedné černošské rodině. O zábavu se stará především zhruba třináctiletý chlapec Steve Urkel. Steve je typický nerd, a jeho hlas je srandovní už když ho slyšíte. Samozřejmě je nutné ho slyšet v originále. Druhou hlavní postavou je otec celé rodiny, Carl. Velice obézní policista baví diváky svým řešením různých problémů. Vetšinou se Stevem. (Moviegod)

(více)

Recenze (3)

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Bohužel nemohl jsem vidět každý díl tohoto seriálu, a jako film nic moc, ale byl tam Jaleel White. (Ten brýlatý.) A když se objevil to bylo něco šíleného. Stevena (Jaleel White) i dnes považuji za nejzdařilejší komediální postavu vedle Zed (Policejní akademie) z těch let amerických. A těch 5 hvězdiček patří jemu. ()

Trellíno 

všechny recenze uživatele

Mě zrovna právě ten brýlatý nerdík vždycky bavil ze všech postav úplně nejvíc, ale chce to teda určitě slyšet v originále. ()

Galerie (60)

Zajímavosti (12)

  • Matku Harriette Winslow hraje Jo Marie Payton po většinu času v seriálu, stejně jako v sitcomu Perfect Strangers (od r. 1986), ze kterého pochází a jehož je Family Matters spin-offem. Během poslední deváté série Family Matters ji v roli nahrazuje Judyann Elder. (Zodd)
  • Tvůrci plánovali, že v 10. sérii odhalí, že se Judy Winslow (Jaimee Foxworth) přestěhovala k tetě Rachel (Telma Hopkins), což by vysvětlovalo absenci obou po 4. sérii (byť teta se ještě v několika epizodách objevila). Toto se však nestalo, neboť seriál skončil po 9. sérii. (Zodd)

Reklama

Reklama