Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Divoká dobrodružství na vzdálených planetách i znepokojivá setkání nedaleko domova: cenou Emmy ověnčená antologie se vrací s dalšími příběhy, co vás nenechají v klidu. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (85)

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takový úspěch a poptávku asi nikdo nečekal. Seriál totiž se vrací po dvou letech a to dokonce s více než polovičním kvantem zábavy. Záleží, zda kvalitnější. Láska, zmrd a robůtci byla vždy jen nějaká jednohubková záležitost, která ve vás nechala všechno nebo nic. Svědčí o tom i díly, které jsou jen nějakým epizodickým vyřešením situace nebo i takové, které jsou nějakým psychickým náhledem na věc s nějakou formou literárního díla jako je i poslední díl. Asi bych neřekl, že jsou díly, které mě posazují na zadek. Alespoň ne příběhem, kterým by to mělo disponovat. Spíše jde o animaci, která je buď uspokojující nebo fantastická. A to asi stačí. Zůstává to jednohubkou, která někdy chce sežrat moudrost světa, ale vám to ani nijak nevadí, protože se to stejně někdy trefí do noty. ()

Bordoshut 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

6/10 – Tak druhá sérka mi úplně neučarovala. Všechny díly jsou sice hezké na pohled a já vám vřele doporučuju se na ně podívat, ale co se týká děje, tak to za moc nestojí. Klidně si dovolím to takhle zobecnit, mám tu před sebou seznam všech 8 epizod a nevybavuju si jedinou, která by měla nějaký smysluplný děj, anebo nepůsobila jen jako set up na neexistující celovečerák. Oblíbenou epizodu mám tentokrát asi jen jednu, a tou je bravurní, úderné a nápadité All Through the House (S02E06), na kterém obzvlášť oceňuju povedené spojení děsiva s komičnem – to když se podaří, tak to vždycky stojí za to. Ještě mě bavila epizoda Life Hutch (S02E07), které se povedlo z ničeho vybudovat neuvěřitelnou atmosféru a napětí, fakt působila tísnivě. To vše jenom proto, aby to v závěru spláchla do záchodu. Ne, že by se mi ten konec nelíbil, byl náhodou dost cool, o to nejde. Problém vidím v tom, že to zase celé působilo jako nějaká dílčí událost uprostřed celovečeráku s promakaným plotem (možná i lorem). Ještě k tomu nám tam tvůrci cpou nějaké stíhačky; co to má co dělat s porouchaným robozabijákem? No, možná něco má, ale očividně se to nedá vysvětlit za 14 minut, tak proč to tam vůbec dávat? Nesdílím ani všeobecnou euforii ohledně 4. a 5. epizody, omlouvám se teď všem fandům, ale podle mě působí jako typický pásový produkt bez větší nápaditosti, na které si má LD&R podle všeho zakládat. Animace je samozřejmě pěkná, ale taky jsem tomu pár hvězd dal. V poslední řadě bych tu chtěl zmínit Pop Squad (S02E03), jenž představuje super nápad, na který bych určitě neváhal zajít do kina, ale do 20 minut se to prostě natlakovat nepodařilo, chyběl kontext a prokreslení světa, které zde zrovna bylo docela zásadní. Slabší 4****. Top hláška: "Warning: maintenance robot malfunction. – No shit." ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně Netflix naservíroval očekávanou 2. sérii Love, Death & Robots a oproti první je to trochu zklamání, už jen zkrácením 18 epizod na 8 trochu bolí a také ubylo akce i gore a erotika absentuje zcela, ale pořád se jedná o nadprůměrnou zábavu, kde vyloženě slabý segment je jen 1 a to s názvem Led. Žádné druhé Secret War a Sonnie´s Edge se však bohužel nekoná. Nejlepší je bez debat povídka 4 Sníh na Poušti, což je Postapo mixlé se Star Wars. Úžasné CGI, skvělá brutální akce, nekompromisní gore, skvělá hudba i dobře vymyšlený svět. Jasný Král. Druhé místo si odnáší povídka 3 Zakázané Ovoce, což je futuristické Thriller-Sci-Fi se zajímavou myšlenkou, skvělým vizuálem a šokujícím vyvrcholením. Velká paráda. Třetí místo je povídka 5 Vysoká Tráva- Zajímavá animace, Lovecraft, vysoká tráva ( King), hororová atmoška. Pěkný. Čtvrté místo je 7 Azyl- Temné Sci-Fi s výborným CGI, kde hlavního hrdinu hraje Michael B. Jordan. Syrová atmosféra, zničený svět, nepříjemný robot a pěkně rozšláplá ruka. Páté místo povídka číslo 6 Duch Vánoc- Kraťounké, ale originální nápad, kde místo Santa Clause nosí dárky pěkně udělané Monstrum. Děti by rozhodně už nezlobili. Šesté místo povídka číslo 1 Automatická hlasová služba- robotický vysavač, který zmagoří a dostane chuť zabíjet. Originální, zábavné s hezkou yoga-shotgun fatalitou a slušným zvratem. Sedmé místo povídka číslo 8 Utonutý obr- Tak trochu Guliverovy cesty. Mrtvola obra se vyplaví na pláži, který přitáhne pozornost místních obyvatel. Pomalejší, ale určitě zajímavé. Osmé místo povídka číslo 2- Led- Definitivně nejslabší segment série. Komiksový vizuál je fajn a potěší Leviathan, jinak průměrné. Uteklo to fajn, bavil jsem se nadprůměrně, ale rozhodně bych příště uvítal více akce než filosofování. 8/10. ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ešte lepšie ako prvá séria, netflix prekvapil a ponúkol dabing. Ozaj teraz dabuje vo veľkom. Ale ako spomenul užívatel David.Darco, chudobnejšia, kratšia porcia minipríbehov už iba osem. Ale stačilo. Boli aj horšie ale aj lepšie. Kľudne nech dajú aj tretiu sériu. Všetci sa budeme tešiť. Možno predčasne som hodnotil celý seriál len priemerom. 4* ()

David.Darco 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá séria sci-fi antologického seriálu je o poznanie chudobnejšia, ako jej vydarená prvá séria (alebo zväzok). Nejde len o holý fakt, že namiesto 18tich epizód sme dostali 8, ale aj o fakt, ktorý z týchto čísel jednoznačne vyplýva. Chýba mi pestrofarebnosť. Chýbajú mi diely ako Sucker of Souls, Three Robots, ale najmä  ako Good Hunting a The Witness. Cyberpunk, erotika, viac Gore scén, to všetko ostalo niekde zabudnuté. Radšej by som si počkal dlhšie a dostal plnší balík, no už je to tak, ako to je a predsa nemôžem hodnotiť to, čo mi nikto neponúka. Jednotlivé epizódy sa podarily, okrem jednej naozaj zbytočnej a jednej, ktorej neviem úplne prísť na chuť sme sa dočkali mnohých svetlých momentov. Highlightmi pre mňa ostávajú epizódy Pop Squad, Lovecraftovina The Tall Grass a Vianočné prekvapenie All Through the House. Teším sa na ďalšiu sériu. ()

Zajímavosti (3)

  • Předlohou pro tuto epizodu je povídka z mezigalaktického světa Řádu „Snow in the Desert“ (2002). Autorem knižních sérií a tvůrcem „Polity Universe“ je Neal Asher. (Draciste)
  • V epizodě se objeví stejný obchod „Ipswich collectibles and antiques“ jako v epizodě Zakázané ovoce (2021). (Guilemot)
  • V epizodě zazní píseň „Got It Boomin“ od Oren Major & The Grand Mess. (Duoscop)

Reklama

Reklama

Časové pásmo bylo změněno