Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ručička ukrajuje tvůj příděl času na tomhle světě a ty pořád patříš k průměru. Ale Billyho (Stephen Dorf) to vůbec nepálí. Je mladý, talentovaný, přitažlivý. Patří mu budoucnost. Jeho úsměv září z titulních stran londýnského bulváru. Nonkonformní večírky, luxusní drogy, drahé prostitutky, značkoví šéfové... Stačí ale malá chyba a bulvár si vychutná váš hluboký pád. Kolem je spousta supů, kteří čekají na váš plat, na přízeň vašeho bývalého publika. Billyho samolibost je rozmačkaná na atomy. Jeho novým světem je lůza londýnského podsvětí. Obchodníci se smrtí, cyničtí agenti, špinavé prostitutky, zředěné drogy. Billy je zfetovaná troska a jeho cesta zpět vzhůru se zdá být nemožná. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

POMO 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku dobre rozohraný, ale neskôr zmätene a rozostrene exponovaný pohľad na trampoty človeka, ktorý mohol mať všetko, no pre absenciu sebakontroly o všetko prišiel a stal sa troskou. Ďalší prírastok do vlny dynamickej britskej klipovitej filmárčiny, ktorý ale v porovnaní s kolegami (Danny Boyle, Guy Ritchie) silne zaostáva. Stephen Norrington toho chcel povedať až toľko a zašiel až do takého filozofovania, že to príslušná forma neuniesla a dielo skončilo v pytli. ()

bono22vox 

všechny recenze uživatele

No tak tvůrce Bladea nám natočil grotesku o tom, co přijde po patnácti minutách slávy. A tato temná satira inspirovaná vším od Dickense po Mechanický pomeranč působí tak trochu zmateně a křečovitě... ()

Dr.Abe 

všechny recenze uživatele

Jedna z věcí která mě na tomto filmu překvapila, byla scéna, jež se vysílala někdy v polovině titulků, kdy by jí nikdo nečekal.....docela zajímavá inovace (asi přídavek pro luštitele závěrečných titulek) ()

Kalda69 

všechny recenze uživatele

Nebyt toho divnyho konce, tak bych se nebranil 5* ale takto jsem si rikal: A to je vsechno? Dalsi plus je vyborny soundtrack. ()

Vig 

všechny recenze uživatele

Slibný začátek, zmatený střed filmu a rychle očekávaný konec. Až příliš krutý osud a pohled na samotné dno v barvách reality, které sami nevěříte. Jedíné co mne asi na filmu zaujalo byla postava brutálního Percyho v podání Jasona Isaacs - tanec a zpěv....hmmm ()

Reklama

Reklama