Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

huhuhu783

mmmmmm. V rámci koronavirózní karantény sem to zkoukl. eeeeeee co dodat. V podstatě souhlasím že v rámci genderu nakázanýmu z B si nakonci rozbily držku baby a tím to tak nějak celý skončilo,nikdo nemůže nic namítnout... Prostě nějak zabitejch 90 minut karantény................Všechno ()

Andrew88cz

Hunger Games trochu v jiným pojetí, ale se vší parádou, odlehčeno o fajn vtipné scénky a hlášky. Příjemné překvapení. (7/10) ()

Zaks

Zábavné to občas bolo, len mi to celé prišlo dosť nasilu, niektoré tie vtípky. A tiež dosť veľa nudných kecov. ()

Pavlis.xxx

Pokud bych to bral jako akční komedii dám 3 hvězdy,i pointa ušla, ale... Čekal jsem napínavý survajvl, kdy banda zbohatlíků (blbý jako hrábě) narazí na sympatickou mstitelku, ale... První půlka filmu dejme tomu (až na hloupost jednotlivých postav a jejich okamžitou smrt - úvodní letadlo do toho radši nepočítám) ještě ušla, ale ta druhá půlka byla fakt už jen komedie s otřesným koncem, ŠKODA. Docela mě překvapuje to "vysoké" hodnocení i od zdejších expertů, kteří podobným filmům ne-li lepším dávají odpad a teď 4 hvězdy??? To snad ne :D :D :D No sto lidí, sto chutí. Špetka humoru nic nezkazí, ale míchat horor/thriller se satirickou komedií? Buď to má být napínavý jak malý trenky nebo se u toho člověk má popadat za bachor, ale dohromady to moc nefunguje až na pár výjimek. Jediný poučení, dávejte bacha co komentujete na internetu :D Jedna hvězda za satiru a druhá za otřesnou kozatou Betty, která aspoň jako jediná používala mozek, ale jinak mě to vůbec neoslovilo. ()

Dzunk

Komediální akční thriller, ale horor určitě ne. Ve filmu je hodně brutality, která mě osobně nijak zvlášť neohromila. Jsem přesycenej divák dnešní doby a fanoušek hororu. Na podobný brutality jsem dost zvyklej a když se někdo rozstříkne při výbuchu granátu v pár cákanců krve, tak mě to nijak zvlášť nebere. K tomu se film snaží přidat přesah, což by bylo skvělý, kdyby byl film o půlhodinu delší, aby mohl ten přesah rozvinout. Takhle mi přišel děj hodně děravej, což je vážně škoda, protože potenciál na 4 hvězdy a víc jsem v tom viděl. Takže ve finále akce průměr, horor vůbec, o komedii se to marně snaží a thriller podprůměr. ()

drbimbo

černej humor, dobře jsem se bavil ! a SPOJLER - zabít potenciální hlavní hrdiny hned na začátku - super nápad :) ()

serbero

Veľmi dobrá vyvražďovačka. Tento film nemá žiaden príbeh , tu je len viacero spôsob ako niekoho pripraviť o život. Granát, nôž, odstreliť hlavu snajprovkou, nášľapné míny, plyn, jed, no proste všetko možné okrem utopenia a obesenia. Efekty sú urobené na vysokej úrovni a posledný boj dvoch žien je čerešnička na torte. ()

Sylviiik

Začalo to jako klasická vyvražďovačka, kterých známe všichni minimálně tucet. Ale po cca deseti minutách mě film přesvědčil, že stojí za to ho shlédnout až do konce. Až na ten konec (ráda bych totiž věděla, co se dělo dál), mě film totiž dost bavil. Hned zezačátku akce, žádné zbytečné okecávačky, mělo to spád, zajímavě vymyšleno i natočeno. Takže jo, uznávám, tohle byla jízda! ()

McGuffin

Lov, The Hunt vypráví příběh, jak lidi loví lidi, bohužel prošpikovaný i nudnými mikropříběhy, proč lidi loví lidi. Nakonec ale Nick Cuse a také produkující Damon Lindelof stejně musejí nechat někoho vyhrát, tak to při lovu bývá. Zejména výhrou, ale i celým průběhem je to film o práci, protože vyhraje profesionál, který ovládá řemeslo. Proto jsou vyprávěcí odbočky s odpověďmi na proč? nudné, nevypráví o vyprávěné právě probíhající práci budoucího vítěze a nesouvisí s ní. Paradoxně stejně je komentuje i hlavní postava, pozdější vítěz. Když se ho jiná postava ptá, jaké si myslí, že jsou motivy ostatních lovců i lovených, odpoví, že na to aby zvítězila - když druhá možnost je být mrtvá - je znát nepotřebuje a proto nechce. Vypravěči měli v tomhle svou hlavní postavu poslechnout. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

tonysawer

4+ Když si na konci řeknete: "Wtf, co jsem to právě viděl?", ale v dobrým a s úsměvem, tak to je skvělá vizitka filmu. ()

majorzeman13

Drsná,brutální,šílená hodinu a půl trvající podívaná. Závěrečný fight je vskutku very cool. Hilary Swank tu hraje neskutečnou mrchu. I na ten humor,nadsázku dojde.......Taková směsice několika žánrů dohromady ( akční,thriller,horor,komedie ). ()

sun.eagle

Jak už tu psal kdekdo, úvod je naprosto skvělý. Aniž bych chtěl spoilerovat, tak mi hned několikrát spadla brada kdo všechno je vyslán na setkátní s Cháronem hned ze startu. Ten úvodní masomlejnek okořeněný humorem zvedá laťku proklatě vysoko, tak vysoko, že už se jí s výjimkou final fightu nepřiblíží. Po skvělém prologu už to prostě taková zábava není, a hlavní hrdinka se musím přiznat mi s tou její mimikou lezla na nervy. Docela dost, sorry jako. ()

Glenn_Coco

okay so, cancel culture the movie. Někdy v polovině filmu bych dala dvě hvězdičky, nápad mi přišel zajímavější než zpracování. To se ale okolo hodiny zlomilo, humor i myšlenka zapadly na své místo a posledních třicet minut krásně odsýpá (zároveň, film co má jen 90 minut? Hurá). Nejhorší na tom proto je ten promrhaný začátek. Protože i přestože protagonistku potkáme až v 1/3 filmu, máme dva "prology" a část s uprchlíky je zvláštně nasazená a dlouhá, něco tomu chybí. I tak je to zajímavý zážitek, s humorem sice občas tlačí na pilu, ale přesně taková je myšlenka "cancel culture", takže tady asi není úplně na místě, přičíst to filmu jako -. ()

minoss113

S polovičkou sme sa vybrali do kina na film v štýle Hunger Games, dostali sme (pre mňa) Béčkovo smrdiacu politickú satiru, ktorá mierila na všetko, no nikoho nechcela uraziť, a tak bola celá nijaká, čajová. Neviem, toto sme vidieť nechceli. Finálna bitka super, no scény ako napr. pád do diery s nožmi ma nahovárali na odchod z kina. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)