Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kai se snaží McCulloughovi překazit vítězství, protože pět artefaktů Wu – oheň, dřevo, hlína, kov a voda – je už zase skoro pohromadě. (Netflix)

Recenze (6)

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No... Myslím si, že ač nejsem ani scénárista, ani režisér, tak bych dokázal vymyslet a natočit něco mnohem zajímavějšího než je tohle finále... Vůbec se nedivím, že druhá série byla zrušená a natočili jen podprůměrný závěrečný film Pěstní msta... ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak už jsem psal...ta rádobymystická část je paskviliózní blábol. A tato epizoda ho v sobě měla požehnaně. Ale i kdybych se od toho oprostil...je to scénáristicky velmi nepovedené a pokud jsem byl na vážkách, jestli je Wu Assassins přiznané cool béčko, nebo další zprasený seriál, tak po této epizodě mám jasno. Nejen že nedává smysl chování postav, je tam spousta zbytečného žvanění a divných a nedotažených momentů, ona tomu schází i dynamika a pointa. Druhou řadu si nejspíš nechám ujít...pokud bude. ()

Reklama

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano je to pitomý, ten fantasy žánr tam vůbec nesedí, ale nějak mi to nevadilo, a i poslední díl jsem si užil. Akce jako u předchozích dvou epizodách byla dobře zvládnutá, opět Iko Uwais ukázal co v něm je. Zbytek není žádná sláva. Hlavně poslední scéna byla ..... WAT?! Jako je mi úplně jedno jestli bude další série. ale rozhodně by měli ubrat nad trapným příběhem ( což podle poslední scény vypadá ještě hůř ), a přidat více soubojů tělo na tělo, kde Uwais předvede co umí.... jo a taky ty dialogy zlepšit. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama