Reklama

Reklama

Simon & Simon

(seriál)
  • USA Simon & Simon
Akční / Mysteriózní / Drama
USA, (1981–1989), 117 h (Minutáž: 45 min)

Předloha:

Howard Browne (kniha)

Scénář:

Michael Piller, Jim McGrath, Art Monterastelli, Terrell Tannen (více)

Hrají:

Jameson Parker, Gerald McRaney, Mary Carver, Tim Reid, Eddie Barth, Sarah Buxton, Eddie Albert, Brandon Call, Frances Bay, Susan Walters, P. J. Soles (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(156)

Recenze (2)

Colonist 

všechny recenze uživatele

Nebyl to špatný seriál, dalo se na něj koukat. Kromě zajímavých případů jsme se dočkali i humoru a špičkování mezi hlavními hrdiny. Jeden ze seriálů, kde na vás dýchne atmosféra 80. let už od prvních sekund. ()

AGAMENON 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů z 80. let. Pro oba herce to byli životní role, Geralda McRanneyho (Rick Simon) jsme mohly vidět jako taťuldu v Nekonečným příběhu a Jamesona Parkera (A. J. Simon) zase ve skvělé Carpentrovce Vládce temnot. Seriál je o brašulích Simonových, kteří řeší detektivní případy. A. J. je slušňák, dbající své pověsti. Naproti tomu Rick je válečný veterán (hádejte odkud), lovec chřestýšů (prý dost hoděj) a navíc má velkýho čokla, kterej A. J. pořád vytáčí. Ústřední hudební téma je skvělý, sic od druhé série se změní, ale i ten je dobrý. Jak už to bývá nejvíce se mi líbila první série, kde A. J. jezdil veteránem, ale od dalších sérií si to již frčel v červeným poršáku, kde na něj vzal, když jsou s bráchou pořád bez prachů je my záhada. Dost negativní reakce ostatních kolegů, mne dost překvapily. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama