VOD (1)
Série(10) / Epizody(226)
Obsahy(1)
Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)
Hrají
Rudy Ramos
USA
Nejlepší seriály:
Yellowstone (2018) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Advokáti (1997) (seriál)
Luck Hari
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Joel McKinnon Miller
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Gonzalo Menendez
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Deborah Fallender
Nejlepší seriály:
Space: 1999 (1975) (seriál)
CHiPs (1977) (seriál)
JAG (1995) (seriál)
Brook Susan Parker
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Hvězdná brána (1997) (seriál)
Joyce Brothers
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Richard Vidan
Nejlepší seriály:
Možná už zítra (1998) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Joe Dain
USA
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)
JAG (1995) (seriál)
Vernee Watson
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Dexter (2006) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Martin Jacobs
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Nigel Gibbs
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Caprice Benedetti
USA
Nejlepší seriály:
The Norm Show (1999) (seriál)
Bratrství (2006) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Jonathan T. Floyd
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál)
Adam Nelson
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Nick Tate
Austrálie
Nejlepší seriály:
Sherlock Holmes (1964) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Pacifik (2010) (seriál)
Matthew Glave
USA
Don Stewart
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Michael Yama
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Justin Urich
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)