Tvůrci:
Stephen J. CannellRežie:
Terrence O'Hara, Russell Solberg, Ron Satlof, Jeff Woolnough, Charles Siebert, Gary Winter (více)Scénář:
Robin Bernheim, Stephen J. Cannell, Janet Greek, W. Reed Moran, Bill Nuss, Richard C. Okie (více)Kamera:
Jeffrey C. MygattHrají:
Lorenzo Lamas, Branscombe Richmond, Kathleen Kinmont, Stephen J. Cannell, Jennifer O'Dell, Shauna Sand, James Quattrochi, L.Q. Jones, Michael Preston, Jacqueline Obradors, Stephanie Niznik (více)Epizody(22)
-
Svatba před hlavněmi (S04E01)
-
Líbánky v Mexiku (S04E02)
-
Balada o D.B. Cooperovi (S04E03)
-
Nejžádanější muž (S04E04)
-
Hra lhářů (S04E05)
-
Mrtvý závod (S04E06)
-
Strýčkova práce (S04E07)
-
Mořská bouře (S04E08)
-
Hřebci (S04E09)
-
Jinde a v jiné době (S04E10)
-
V říši otců (S04E11)
-
Doma je doma (S04E12)
-
S dítětem jsou tři (S04E13)
-
Hound je ve městě (S04E14)
-
Bezmocný terč (S04E15)
-
Rio Reno (S04E16)
-
Ztracený ráj (S04E17)
-
Láska bolí (S04E18)
-
Jasný důkaz (S04E19)
-
Dům pro panenky (S04E20)
-
Volá Hog (S04E21)
-
Podivná cesta (S04E22)
Hrají
Julie St. Claire
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Možná už zítra (1998) (seriál)
Freddyho noční můry (1988) (seriál)
Jeremy Roberts
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Courtney Peldon
USA
Nejlepší seriály:
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Arnetia Walker
USA
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Bookmaker (2023) (seriál)
Dynastie (2017) (seriál)
Edan Gross
Nejlepší seriály:
The Tracey Ullman Show (1987) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
George 'Buck' Flower
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Reni Santoni
USA
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
The Psychiatrist (1970) (seriál)
Four Kings (2006) (seriál)
Bruce Penhall
USA
Nejlepší seriály:
CHiPs (1977) (seriál)
The Facts of Life (1979) (seriál)
The Love Boat (1977) (seriál)
Corey Michael Eubanks
Nejlepší seriály:
Doteky osudu (2012) (seriál)
Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)
Taková nenormální rodinka (2010) (seriál)
Paul Satterfield
USA
Nejlepší seriály:
Třeba mě sežer (1997) (seriál)
Chameleon (1996) (seriál)
Veroničiny svůdnosti (1997) (seriál)
Sarah Buxton
USA
Nejlepší seriály:
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Nancy Lee Grahn
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Babylon 5 (1993) (seriál)
Murder One (1995) (seriál)
Judson Mills
USA
John D'Aquino
USA
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
That's My Bush! (2001) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Richard Steinmetz
USA
Nejlepší seriály:
Hrdinové (2006) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Carl Ciarfalio
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Gloria Loring
USA
Nejlepší seriály:
Freddyho noční můry (1988) (seriál)
Mike Hammer (1984) (seriál)
Hotel (1983) (seriál)
William Lucking
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Holly Gagnier
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Christopher Rich
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Zoufalé manželky (2004) (seriál)