Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

SatchS

"Štvanec poľujúci na štvanca. Lovec ľudí. Odpadlík." Moje detstvo by nebolo rovnaké bez Rena Rainesa. Nikdy som to verejne nepriznal, ale môj obľúbenec bol vždy Bobby Sixkiller. A je to vonku. ()

SNCIS

"Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík." Legendární Indián Bobby Sixkiller s hlasem Bruce Willise. ( Dabuje ho Alexej Pyško. ) Záporák Dutch Dixon, kterého naleznete i na každém konci! Kde píše na psacím stroji ze kterého později vytrhne list a vyhodí ho do vzduchu. Proč? Inu Dutch je spisovatel a tvůrce tohoto seriálu, takže všechno co se tam děje pochází z jeho hlavy. No a nakonec Vince Black alias Reno Raines, který se projíždí na motocyklu Harley-Davidson a likviduje nepřátele kopačkou do ksichtu. Na svou dobu to byl super serial, který jsem i já v devadesátkách sledoval. Dnešníma očima to vidím jednoduché (scénář) a trapné (vizuál). - 40%. ()