Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

Lefty86

Býval jsem malým klukem který to miloval, rozhodl jsem se nikdy nezestárnout, místo toho jsem dospěl a radši si to už nikdy nepustím, seriálový nadšenec který si nepustí svůj kdysi oblíbený seroš. Jiří Průša - Krycí jméno Lefty86 :-D ()

Blazin

Musím se opakovat, zhruba před 10 lety (nebo tak nějak) když to poprvé běželo v televizi, tak jsem byl pravidelný divák a strašně se mi to líbilo, dnes když to vidím, tak nechápu proč, ale ty 3 hvězdičky jsou hlavně za to sledování poprvé. ()

dezert

Ten seriál sám o sobě je tak na jednu hvězdu (i když jsem kdysi nevynechal jediný díl). Ale další tři tomu přidává jen ta naprosto boží znělka. Řekl jsem to mockrát a řeknu to klidně znovu: Odpadlík má tu nejlepší znělku všech dob. A to mi nikdo nevymluví, protože tahle znělka strčí do kapsy všechny ostatní (včetně Přátel, MASH...a všech ostatních, nemá cenu se rozepisovat). ()

Vejrrr

Psanec, který loví psance.. lovec lidí... Tu znělku si pamatuju skoro celou a vypovídá to o jediném... já se na to díval..!! :) Ale byla jiná doba, dneska by něco podobného jen těžko někdo natáčel, popřípadě úplně jinak. Ale tendy to fungovalo a myslím že Odpadlík zabíral na televizních koláčích pořádnej kus... Ale nad 40% prosím ne :) ()

Movie Gourmet

No sledoval jsem to, sledoval, pravda... Nějak se to prostě dalo i když nic světoborného to nebylo, v té době nebyla ale zas na druhou stranu taková nabídka seriálů jako dnes. Co potom takový seriálový závislák jako já měl dělat? Dnes něco takového sledovat znovu by byla už naprostá ztráta času, v určité fázi mého života jsem to ale viděl jinak. Verdikt: 2 1/2* a 65 %. ()

mira007

Hrozně stupidní, jenže co naplat, jako malej jsem to baštil - motorku, Reno, ten indián co měl cameo v Komandu, jeho ségra... ()

jilda

Sem tam se na to koukat dalo, ta Odpadlíkova blonďatá parťačka měla hrozně zajímavý a výrazný obličej. ()

WinstonS

Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích... ve čtrnácti klasika. Viděl jsem před časem a opět si ověřil, že některé snímky je lepší vidět jen jednou v životě a uchovat si na ně nezkalenou vzpomínku :) jinak samozřejmě béčko jako vyšité ()

Jacek

Vzpomínáme... to byly časy, kdy Vladimír Ž. promlouval každou sobot, v poledne, z obrazovky (Dobré poledne, dobrou chuť, pokud právě obědváte...) a kdy jsme se učili, že reklama patří i k hlavním večerním pořadům. ()

Emzet

Coby capart jsem to bral. A jenom tomu tahle konina vděčí za ty 2 hvězdy. Lorenzo Lamas by zasloužil naložit do lihu, pro příští generace. ()

tom.cube

Nedokážu pochopit, co jsem na tom dříve viděl. Možná proto, že to tehdy byla ojedinělá věc v českých televizích... Každopádně z dnešního pohledu naprostá blbost. ()

muoaner

Mladej co se žene krajinou na své motorce jak znělo tenkrát v té znělce mě před lety učaroval, ale v dnešní době už chlapík s culíkem a kámošem indiánem z pojízdného kamionu mi nic neříká. Za tu nostalgii a hlavně kulomet ve znělce 2* :). ()

Pitrsss

Ano, Odpadlík je vlastně úplná pitomost. Ale sakra, kolik hodin jsem u něj proseděl, když mi bylo 6 let? ... Tohle už mi nikdo neodpáře :) Správňáckej komentář: Gemini ()