Poslední šance na záchranu planety

(TV film)
  • Česko Klimatická změna - Fakta (více)

V současné době nás od klimatické katastrofy dělí pouhé dva stupně Celsia. Jestliže se tempo oteplování nezmění, do čtyřiceti let nastanou v našem životním prostředí nezvratné změny. Ale zmíněný proces můžeme ještě zastavit. Tento film prostřednictvím dramatických civilních záběrů a alarmujících zpráv seznamuje diváky jednoduchou, avšak zarážející formou s fakty týkajícími se globálního oteplování. V této oblasti musíme čelit největší výzvě všech dob. A lidstvo se dokáže vzchopit, aby si s tímto úkolem poradilo. (TV Spektrum)

Diskuze

wdc

wdc (hodnocení, recenze)

Tento dokument je na uloz.to v češtině. Napadají mě různé paralely pro stav kdy lidé odmítají vědecká zjištění nebo nekonají aby předešli negativním dopadům klimatických změn.

- Když Noe varoval že přijde potopa.

- Když křesťané podobně varují, že přijde soudný den

- pověstná uvařená žába...

PS: prezident Xi Jinping uvedl v OSN, že v roce 60 by měla být Čína být CO2 neutrální.

whack

whack (hodnocení, recenze)

palox

Zilegalizovať popieranie klimatickej zmeny. Tak nejako, ako je ilegálne popieranie holokaustu. Som za! Veď tu nejde o nejakú slobodnú voľbu, ale o budúcnosť života na Zemi. Je nemorálne byť tolerantní k popieračom.