Reklama

Reklama

Fresh Prince

(seriál)
  • USA The Fresh Prince of Bel-Air
USA, (1990–1996), 55 h 14 min (Minutáž: 20–24 min)

Scénář:

Michael Soccio, John Ridley, Jenji Kohan, Jeff Pollack, Larry Wilmore (více)

Hrají:

Will Smith, James Avery, Alfonso Ribeiro, Tatyana Ali, John Amos, Tyra Banks, Nia Long, Jenifer Lewis, Glenn Plummer, Will Sasso, Sarah Buxton, Daryl Mitchell (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(148)

Obsahy(1)

Chudý mladík Will se nastěhuje ke svým bohatým příbuzným, kteří žijí v jedné z nejdražších čtvrtí Los Angeles. Působí jako rušivý element ve snobské rodině, kde jsou snad všichni slušní a nedělají nic zajímavého. Prostě si jdou podle svého denního programu a žijí onen "spořádaný a klidný život". A to má právě přistěhovalec Will změnit a taky se mu to daří... (Pumiiix)

(více)

Recenze (199)

maestrotatum 

všechny recenze uživatele

Čéče, Fresh Prince alias mladík Will, ktorý je (ako on sám tvrdí) ten najlepší, najkrajší a najužastnejší boy z Philly. Fresh Prince bola a stále je IKONA. Vo svojej dobe udával Will trendy v móde, akože ruku na srdce, ani dnes by nezaškodilo troška farby do všednej všednosti. Podla mňa je Fresh ten najlepší kamarát akého si človek môže priať. Je s ním bohovská sranda, pretože podobne ako on aj jeho vtípky sú ikonické. Fakt dakujem, že Will Smith vytvoril Fresh Princa.. ale počkať veď on je Prince stále :D. Nikdy som sa pri seriály nedokázal tak nasmiať ako tu, a to mám každý diel videný snáď minimálne 3-4 krát. Dokážem to sledovať dokolečka dokola a to je klúč k úspechu. Rodina Banksovcov je dôležitou súčasťou môjho života a nikdy neoulutujem deň keď som sa do Bel Air pustil. Odporúčam !! ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Čo je pre mňa kultový seriál prelomu 80. a 90. rokov? Určite Fresh Prince! Mnohými nenávidený a mnohými obľúbený. Začiatok kariéry pre mňa najlepšieho herca Willa Smitha. Veľa gagov, vtipov, sem tam prestrelených vecí. Rodinka celkom zábavná, ale on najviac. Avšak celkový dej a vtípky boli nie úplne dobré na môj vkus. Situácia rôznych černochov v Amerike v rôznych štvrtiach v tomto období z komediálneho pohľadu bola zaujímavá, ale celkovo pre mňa nič moc. Will Smith pre mňa začal svoju ozajstnú kariéru špičkového herca až neskôr, tak okolo roku 1993, ale musím uznať, bol to solídny vstup. ()

Reklama

Domis93 

všechny recenze uživatele

Vtipná oddechovka, je fakt, že postupem času to ztrácí na svém kouzlu, jak se Will zklidňuje, takže opět jsou lepší ty první série. Nicméně koukat se na mladýho Willa, jak trousí svoje vtípky, naparuje se a tancuje není vůbec špatné, móda na počátku 90. let byla tedy šílená, ale jinak super. Malá Ashley má taky své kouzlo, kdyby nevyměnili tetu, tak by to bylo dokonalé, ta "nová teta" už neměla tolik prostoru a ani za mák nebyla vtipná, prostě tam neseděla... ()

Slam7 

všechny recenze uživatele

Rebel, kterej vletí do snobský, papalášský rodiny a ukazuje jim jak se bavit životem, tak to baví i mě! Will Smith se tady odráží ke snový kariéře, ale i kdyby zůstal jenom u Fresh prince, tak v mejch očích je to pořád top herec. Tady jsem si ho zamiloval a Carlton tu skvělou zábavu tohodle seriálu ještě umocňuje nadruhou!!! ()

Galerie (125)

Zajímavosti (22)

  • Sherman Hemsley se v seriálu objevil v roli dvou různých postav. Jednou jako soudce Carl Robertson a později v camo roli jako George Jefferson. (Illuminare)
  • Kvůli neshodám mezi Willem Smithem, producentem a Janet Hubert-Whitten byla nucena Janet Hubert-Whitten v roce 1994 ze seriálu odejít. Od 4. sezony ji tak nahradila Daphne Maxwell Reid. (Illuminare)
  • Česká premiéra seriálu proběhla na kabelové stanici SuperMax a to v roce 1997. Následně byl seriál se stejným dabingem na přelomu milénia odvysílán na Nově a po letité pauze zreprízován na stanici Smíchov a Prima Cool. (Jack_6428)

Související novinky

Uprchlík Will Smith

Uprchlík Will Smith

20.02.2015

Už příští týden vtrhne do kin podfukářská krimi Focus, v níž se naplno vrací Will Smith. Bývalý Fresh Prince se v posledních letech věnoval hlavně kariérám svých dětí, teď si ho ale konečně užijeme i… (více)

Mizera Smith v CIA

Mizera Smith v CIA

23.03.2006

Kdysi mu možná nikdo neřekl jinak než Fresh Prince a jeho poznávacím znamením byl mizerovský kumpán Martin Lawrence, ale dnes je Will Smith v jednom kole s třemi rozdělanými projekty v zádech. Dalším… (více)

Reklama

Reklama