kiv

Pana Beana z Londýna zná asi každý. Atkinsonovo herecké ztvárnění této postavičky je nenapodobitelné a mnohdy vysloveně k popukání. Vytkl bych pouze rozkolísanou kvalitu jednotlivých dílů a občasné balancování na hraně morální únosnosti některých Beanových skopičin. ()

dinosaur

Bean je legenda. Pokaždé mě zaručeně rozesměje. Jediný komediální seriál, který dokáži sledovat takřka neustále. Bean k tomu, aby jste se smáli, nepotřebuje věty. Stačí jenom běžné dennodenní situace a jeho osobitý výraz a chování. Když nevím, co si mám pustit, pustím si Beana. Takovýchto seriálů není mnoho, a proto si ho cením. Je tam tolik komických situací a navíc nikdy seriál nesklouzl do trapnosti. ()

Davvee

Kto by nepoznal Mr. Beana vždy zábavného ktorí svojimi nápadmi pri každodennom živote vždy každého naokolo ohuruje. Skvelý jedinečný komediálny seriál. ()

Simi89

Vím, že spoustě lidí to připadá vtipné,ale myslím si že je to prvotřídní blbost. Děj to vlasně vůbec nemá a dá se vcelku očekávat co se stane. Akorát Rowan Atkonson ukázal, že je to dobrý herec, protože mu roli blba vcelku věřím. Ve skutečnosti je to poměrně chytrý chlap. ()

Ixso

Stvořitel nového humoru. Excelentní grimasy, perfektní momentky, chování, odlišný humor .. to z toho dělá to co to je. Ti co označili seriál jako odpad se potřebují za každou cenu odlišit. Nepochopili oč tu jde, jak to vůbec vzniklo, proč to tak je atd. Doporučuji si schlédnout životopisný dokument o životě Rowana (pak pochopíte). ()

Peenugirl

Je skvelý, Rowan Atkinson je majstrom absurdít a humoru kde predvedie všetky ľudské nedostatky... ale takým štýlom, ktorý ma vždy dostane. Jeho medvídek, a hlas, odev, osobnosť, tvár, auto, život, to všetko je úbohé ale on je šťastný. 90% ()

mmajjkii

Pan R. Atkinson mne rozesmává už roky a doufám, že ještě roky bude. Tohle je prostě nezapomenutelné, nevím co víc napsat, prostě se podívejte a téměř určitě budete nadšení (a nechápu jak tomuhle může někdo dát odpad). IMDb 9/10 ()

pogoman77

Sebestředný a sobecký magor, který nikoho nemá rád a všechno si dělá sám i kdyby ho to mělo stát zdraví. Těžko popsatelné boží dílko. ()

Atewi

Britská klasika, která neurazí. Zná ho asi každý - a kdo ne, měl by to urychleně napravit. Hodí se jako krátké pobavení, když má člověk náladu prostě vypnout. Osobně mě nadchne krásné britské prostředí, typické double-deckery, kulaté poštovní schránky, červené telefonní budky,... A ten němý roztržitý pán, který nadělá víc škody než užitku, ale rozhodně si z toho nedělá velkou hlavu, taky není k zahození... ()

lopez36

Serial mého dětství. Mr bean mě krmil svými příhodami rozhodně to je jeden z nejlepších britských seriálu. V mém věku je mi trochu líto, že už nevyšli další díly. Děkuji všem, kteří se podíleli na tvorbě serialu. ()