soukyd33

Nemůžete jinak. 100% hodnocení si to zaslouží. Baví už po generace, a to všechny a všude. Scénky jsou geniální a legendární. Poznámka: Mělo to takový úspěch, že díly vyšli i na Blu Ray. 👍 Zaručená zábava pro všechny věkové kategorie. Nejlepší podkres kamkoli. Herecké výkony Rowana Atkinsona jsou neuvěřitelné. Prakticky beze slov a jen grimasy, proslavil se jako Mr. Bean po celém světě. 👍😂 Nad tím zůstává rozum stát. 😀 Poznámka: Uvést do znovu do kin, tak se kina zboří pod náporem diváků v sálech. Doporučuji všem. Hvězdiček 5 100% výkon. ()

Peky

Mr. Bean - absolutní klasika, část mého dětství. K tomu, abyste dokázali bavit několik generací prakticky bez mluvení, potřebujete mít talent a být sakra dobrý komik... a tím Rowan Atkinson bezpochyby je. ()

ado7

Bean je proste Bean. Benny Hill pobehoval, monthy Pythons majú dialógy a Jim Carey robí xichty. Bean vás dostene svojím kľudom, tichom a kamennou tvárou... ()

Mangix

Je jako Clouseau..ale o hodne horsi..staci dva Beany..a sme v prdeli..a to ne Britanie, ale celej svet...jeho neodolatelnej ksicht..lamac divcich srdci..a jeho nejlepsi kamos beta, ktery se se svym IQ urcite vyrovna svemu panovi. ()

Boris18

Každý díl je naprosto úžasný. Rowan Atkinson je v téhle roli úplně neskutečně vynikájící, hrát to někdo jiný, tak by to stálo za prd. ()

Marťa:)

Jeden herec a tak neuvěřitelná zábava! Mám ráda každičký díl tohodle krátkýho geniálního seriálu. Nejlepší je nezapomenutelný díl s krocanem :D 90% ()

A.Dufresne

Co k tomu dodat? Atkinson hraje opravdu výborně!!! Všechny díly miluju a jen je škoda, že natočených dílů není o mnoho, mnoho víc. Zřejmě nejlepší díl je podle mě ten, jak sedí na lavičce a připravuje si toust s rybou...:) ()

Zu162 odpad!

Pan Bín je trapák. Tenhle styl "humoru" jde mimo mě. Navíc i kdybych měla chuť se smát, měla bych blbý pocit z toho, že se směju retardovi. ()

qwxyz

Na jednu stranu je to až smutné a depresivní, jak si žije Mr. Bean. Na druhou stranu nezapomenutelná klasika. 90% ()

masasour

Naprosto skvělí idiot, který umí pobavit a já se na něj každý den těším. Jeho filmy, nebo seriály jsou dokonalé a strašně vtipné, prostě úžasně pobaví a spraví náladu. Já si nemoho pomoct, ale ty jeho grimasy jsou úžasné. Jistých 100%. ()

adooo

Je to dobré, ale často mi to pripadá trochu moc dementné :D na monty pythonov v britskom humore to podľa mňa nemá :) ()

AYIN

Rowan Atkinson jeden z nejlepších komiků co znám a jeho anglický humor....všem vřele doporučuji určitě se pobavíte. ()

psycholog

Neznám člověka, který ho nezná. I když se na to podívám podesátý, pořád se stejně směju. Rowan Atkinson je neskutečný, svým způsobem geniální. Není to nějaký zázračný herec, ale tohle mu sedlo doslova ,,jako prdel na židli". Neskutečně výborný seriál, který rozesměje nemálo lidí a který si drží své místo naprosté špičky mezi komediálními seriály. Tleskám a dávám 6 pomyslných hvězdiček :DDDDDD. ()