Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Amgis

Zná každý! Jeden z nejlepších seriálů na světě aspon první série jsou dobré ke konci jsou to spíš muzikály. ()

pravo

Každý vie kto je Homer, Marge, Bart, Liza, Meggie plus desiatky ďalších postavičiek. Je to rodinka Simpsonovcov, ktorá dokáže priniesť človeku hodiny neuveriteľnej zábavy, veď ja si už ani neviem predstaviť väčší relax ako si pustiť pár dielov Simpsons za sebou. ()

ex.it

Pokud existuje kultovní seriál, je to určitě tento. Nechápu, jak se někomu nemůže líbit. Snad ještě nebyl díl, kdy bych se nezasmála. ()

Blaogranas

Jednoznačně nejlepší kreslený seriál, který kdy spatřil světlo světa. Nevyčerpatelné komediální nápady autorů jsou v českém podání podtrženy opravdu vynikajícím dabingem. ()

Leoric

Sice zbožňuju horory a v jisté míře i filmové násilí, ale když škrtí otec svého syna, zvedá se mi z toho kýbl a tu žlutou břečku musím vypnout. Ale díky bohu Simpsonům za to, že je díky nim na světě i Futurama, proto ten druhý bod ;) ()

foundation

Serial je to absolutne genialny o tom niet pochyb ale pride mi ze tieto posledne serie, mam na mysli asi od 15-16 uz nieco stracaju na svojich starsich kolegov. Ono to je urcite je to aj v tom ze od 13-stej serie uz Homera nedabuje tak neuveritelne skvely Vlastimil Bedrna ale stale 13sta a 14sta este dokazala hrat vyrovnanu hru s perfektnymi zaciatkami serialu. Od 15stky sa mi zdalo ze niektore gagy sa opakuju uz moc vela krat a bud su uplne rovnake alebo len minimalne pozmenene. Jednotlive scenky uz proste postradali ten genialny vtip vtip tak ako som bol na neho zvyknuty.(videl som po 17 stu seriu). Osobne za najlepsie serie povazujem 4-12 ked v tych prvych dvoch to bola len taka rozpravka v tretej sa to uz zacinalo rozbiehat na slusnu rychlost a od stvrtej to frci na plny plyn. UPDATE..som na 20 tej serii a musim povedat ze to naozaj straca stavu. Su to stale stari dobri Simpsni avsak pomaly ale isto scenaristom dochadza palivo. Modlim sa aby serial radsej ukoncili skor, nez aby sa z toho mala pri 30 tej serii stat iba vlazna polievocka. Prosim Simpsonovcov nezmrsit. ()

parabellum

Chválit dnes už tento kultovní animovaný seriál je nošení dříví do lesa. Jen musím uznat sleduju ho od svých dětských školních let až do teďka a ani naokamžik mě nepustil. To můžu řict o sakra málo věcech!!!! FOREVER SIMPSONOVI!!! ()

kamil0606

Toto je ako z ineho sveta !! genialny, famozny, BOZSKY serial !! humor na kazdom kroku a hlavne vsade kde sa objavi Homer ... taktiez treba pochvalit Cesky dabing kde mi Marge znie omnoho lepsie ako v originale a vtipne hlasky su tiez vyborne. Medzi serialmy absolutne NAJ .... Je li to pravda ... Hmmmmm JELITO ... ()

Koška

Celosvětově proslulý seriál, který asi nemusím nikomu připomínat. Je to nejdelé vysílaný seriál v historii. Jeden z mála amerických seriálů, který si umí udělat srandu z vlastního národu. Špičkový smysl pro humor a vynalézavost scénaristů je ucti hodná. Já dávám tomuto seriálu 99,9% ()

ZackSawyer

Miluju to. Vyrostl jsem na tom a doufám, že ještě nějaký ten rok budu moci koukat na příhody postaviček z města Springfield. Vždycky se zamyslím nad tím, koho z městečka mám úplně nejvíc rád? Je to těžké, ale čím jsem starší začíná se mí čím dál více líbit pan Burns :-D Ačkoliv nápady, představy a svět Homera v jeho hlavě nemá chybu a nikdo ho asi už ničím nepřekoná. A propo: "Homere, musíme šetřit! Dva tisíce dolarů měsíčně za vlasovou kůru, je vážně hodně" :-D ()

Mara97

Na Simpsonových se mi hrozně líbí to, jak se postupně vyvíjí zápletka. Nikdy nezačne díl tak, že už je od první minuty jasné, co se bude dít. A taky samozřejmě mnoho až geniálních hlášek a parodií. Poslední série sice už nejsou tak dobré jako dřív, ale pořád se najdou skvělé díly. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června