Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

shyster

Zlatý skvost animované tvorby. Neuvěřitelné, že si tento seriál udržel takovou kvalitu již po 16.sezónu. Nic dalšího není třeba říkat, známe tuhle rodinku všichni. ()

marcek

Prostě klasika - na tenhle seriál by se mohl dívat každý od rána do večera a stejně by ho neomrzel. Nejlepší je v originálu hlas Julie Kavner coby Marge ()

moviefreak

So Simpsonovcami som vyrastal, a asi nielen ja. Mutoval som ked Homer zmenil v ceskom dabingu hlas, pobozkal dievca ked Bart snival o Babysitterke...Dufam, ze nikdy neskoncia... ()

Nautila

Hmmm....Simpsni...*slintá*....Nejvíce se mi na Simpsonových líbí, že každý díl začíná jednou událostí, která se vine přes jiné, zcela nepředvídatelné události a pak to skončí zase něčím naprosto jiným, zase nepředvídatelným. A hlavně, tenhle seriál má humor pro každou generaci, děti tam mají své vtipy, puberťáci, dospělí i důchodci tam mají svou porci humoru a narážek. A nikterak násilně. I když nové řady už skřípou opotřebovaností vtipů, furt je to věc, která když se pustí, každý ji má rád a nikomu neubližuje. Kult. ()

Langy10

Tohle je prostě klasická serálová pecka, která tu bude vládnout i za milion let! :D ;) Homer a Bárt budou žív věčně!! :D ()

Attta

Seriál všem moc dobře známý, takže to shrnu. Pro mě seriál děctví, ale sleduji ho samozdřejmě dodnes:) Je to prostě nadseriál, který se dokázal držet a stále se dřží v TOPce po celém světe! Prostě bomba a vlastně už taková kultovka mezi animáky! Zajimavé na tom je to, že jsem se tomu smál jako malý a ještě víc se u toho nasměju dnes! ()

Mefistofelle

Simpsonovi už stihli poznamenat tolik lidí, že nejspíš nenajdete nikoho, kdo by slavnou žlutou rodinku neznal. Ačkoliv humor je to vcelku jednoduchý a nenáročný, každý díl vždy spolehlivě pobaví. ()

Nach

Klasika nad klasiky a jedna z nejslavnějších Amerických rodin. Občas se v ní sice najdou slabší díly, ale to nic nemění na tom, že tento seriál i nadále je jedním z těch nejoblíbenějších. 85% ()

joker.george

Nejlepší animovaná klasika, u které prostě nechápu, kde tvůrci berou všechny ty nové nápady, a jak je možné, pořád dosahovat toho, aby byly stále stejně zábavné. ()

Streeper

Geniální nápad o žluté vtipné rodině. Každý postava má svůj charakter a i když novější díly nejsou zrovna originální a nejvtipnější, tak to stále neztrácí své kouzlo. Některý díl jsem viděla alespoň 20x a stále mě to baví. Skvělý seriál, který neomrzí. ()

Trainspotter

Prvních 10 řad (Classic Simpsons) je za šest hvězdiček. Zbytek jde lineárně dolů. Nejhorší je, když se neumí odcházet, pak se chtě nechtě už jen opakujete. A politická nekorektnost, která "Simpsny' dřív zdobila je ta tam. ()

exitak

Klasika... Ale co mi přijde opravdu hodně špatné je "nový" dabing Homera Simpsona... Sice se na to dá zvyknout ale když si pak pustím nějaký díl se starým Homerem, je prostě mnohem lepší a lépe ho vystihuje. ()

DruidKarel

K filmu nejsou nutné výtky, byly by totiž asi hodně ubohé. Je až s podivem, že něco jako animovaný seriál dokáže zaujmout jak dětského, tak i dospělého diváka a naopak. Co však nesmím zapomenout pochválit, to je skvělá práce českého dabingu. Hoši, děkujem... ()

JohnRambo

Na Simpsonovcov sa môžem pozerať HOCIKEDY a nikdy ma nenudia. Aj keď pozerám diel kt. som videl už 20x stále sa dobre bavím. Ďalší z mojich NAY-1000% ()

Warmin

Co víc říct než že je to prostě klasika . Ačkoliv serial trvá už dlouhá léta ,podle mě si neustále drží kvalitu a doufám že si ji udrží ještě nejakou chvíli. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června