Simpsonovi

Ukázka z filmu
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

1Legend1

Moje animovaná klasika, neznám jiný animáč, kde bych se pobavil u každého dílu. Právě ta konzistentnost je neuvěřitelná, tolik dílů a tisíce vtipných scének, a to pořád přibývají. Nejvíc na tomto seriálu oceňuji narážky na všechno, od politiky, přes sport až po nejnovější události. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Homer, Bart. 100% ()

Kadas97

Mám iba ja ten pocit, alebo idú Simpsonovci dole vodou? Volakedy mi z nich doslova šibalo aký to bol super seriál, ale keď sa teraz pozriem na nové diely tak je mi doplaču a som šťastný, keď sa počas jedného dielu dvakrát pousmejem. Myslím, že Simpsonovci mali skončiť filmom a už nepokračovať. 1-18 séria má u mňa 10 z 10, ale od 19 série je to jedno velké sklamanie "D´oh!!!" 19-XY séria 4 z 10. ()

mirecek

Nevím proč, ale Simpsonovi mě nikdy moc nechytli. Jo mají pár zajímavých dílů, ale že by to bylo něco super se mi nikdy nezdálo... Tenhle humor prostě není úplně pro mě. ()

IPajule

Tato rodinka žijící ve Spriengfieldu se svými přáteli, která je 24 let pořád stejně stará je velmi dobrý animovaný sitkom. S vtipně podaným námětem a scénářem, o který si zaslouží nejvíce Matt Groening. Každá episoda má svůj děj, který na sebe nenavazuje s dílem předchozím. Tento seriál bude vždy zapsán v historii mladistvých, ale i těch starších. ()

Martinka21

Asi budu za toto hodnocení ukamenována... Nemohu si ovšem pomoci... Ten seriál mi nic neříká... Není to můj "cup of tea" ...Když jsem byla malá, líbilo se mi to, ale dnes už moc ne, skoro vůbec...Prostě jsem k tomu zřejmě ještě "nedospěla"! ;) ()

Miany

Kultovní seriál, na který koukám od mých 8 let, který jak předpokládám budu sledovat do konce mého života, povinně ho budu pouštět i svým dětem - nikoliv za trest, ale za odměnu! I přes to, že znám všechny díly, mohu se na ně dívat znovu a znovu a stále mě baví. Tohle mohu říci jen o pár výjimkách ve filmové / seriálové branži. Doporučuji se podívat na zajímavosti sepsané uživatelem donem corleonem. Nejoblíbenější postavu nemám, bez jakékoliv hlavní by to zkrátka nefungovalo. ()

HOFMAN

Co říci na tento kult? Pokaždé, když už to začne ztrácet vtip a já přemýšlím o nižším hodnocení, zase to tvůrci nakopnou a já se můžu smíchy potrhat. ()

Hartigan

Ze žlutých postaviček se stala originální kultovka a zaslouženě. Ty novější série bohužel nejsou tak vtipné, jako ty pocházející z prvních sérií, už se z dostavuje malinko vymačkaný produkt, co už tolik neoplývá nápadem. Z hovna bič neupleteš. Pár dílů z novější řady jsem dával, ale pocitově žádná sláva, jako by i psali úplně jiní scénáristé, než jací bývali doposud. Rozhodně nechci nijak hejtit, zkrátka momentálně nesleduji, stejně ale rád vzpomínám na základku, jak jsem po návratu obědval a k tomu přinejmenším dva díly po sobě. ()

W.Wicki.W

Asi jsem divná a nechápu to, ale tohle pro mě prostě VŮBEC není vtipný.... Žlutí panáčci co se navzájem vraždí, seděj v hospodě a dělaj bordel... Za mě v "Top 10" nejhorších seriálech co jsem kdy viděla... Zlatá Ulice.... Tenhle humor fakt nechápu... 1* za objevování se známých hvězd (prý) , protože to jediné u mně vyvolalo dojem, že na tom je nějaká práce... ()

Critic

Tomuhle seriálu vděčím za dvě věci: 1) prodloužil mi život nejmíň o deset let 2) naučil mě kdysi anglicky. ()

Plechpetr

No kdo by neměl rád žlutou rodinku, procházející snad všemi eskapádami, trablemi a příběhy, na které si jen dokážete vzpomenout. Co na tom vlastně všichni milujeme? Já myslím že právě to, že je to další nekonečný seriál. Ale první svého druhu- Protože nás stále baví a nepřestává nás překvapovat! Postavy jsou laděny stylově, roky nepoznamenány- kromě Homera, ten je čím dál tím hloupější. Oblíbená postava: Bart Neoblíbená: Liza Náhoda? Nemyslím si. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června