Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

ZoltanCZ

Přestože mám raději Futuramu, neznamená to, že bych Simpsonovi nemiloval a některé díly si nepouštěl stále dokola. Škoda jen, že poslední série upadají do průměru a některé samotné epizody i níže... ()

Nuala

Co říct. Tahle rodinka už baví hodně dlouho a věřím, že ještě dlouho bude. Úžasné postavičky, narážky na téměř cokoliv a kohokoliv, epizodní roličky známých herců a muzikantů a navíc v češtině celkem slušný dabing. Prostě klasika. ()

(mOnkey)

I přes úctyhodný počet epizod si "Simpsoni" drží nadstandardní kvalitu. Stále velmi svěží scénáře a nápaditá témata (// Psáno před pěti lety, kdy to s přihmouřením obou očí ještě jakž takž platilo.), která se zabývají jak současnými, tak i dávno minulými problémy. Se Simpsony je spojena řada hvězd, hudebníků, filmařů a pochopitelně i kvantum úsměvných parodií všeho možného i nemožného, autoři se nebojí obout vážně do nikoho (a ničeho)...Vypečená to rodinka. ()

lekr

Nejlepší animovaný seriál na světě!!! Rodinka Simpsonů mě svým naprosto jedničným humorem vždycky bavila a vždycky bavit bude!! Tenhle seriál se nedá nemilovat!! ()

Chen

"Marge, Meggie upadly mléčné nožičky". Ano, v posledních sériích kvalita kolísá, ale přesto jeden z nejlepších kreslených seriálů a důkaz, že když se chce, tak Češi dají dohromady lepší dabing, než je možné slyšet v originálním znění. ()

rakovnik

Poslední série jsou slabé, spíše než děj se jedná o sérii scének, které nemají vývoj, nemají společnou pointu. Musel jsem si zvyknout i na měnící se dabéry. Ale nic nelze dělat donekonečna. Přesto obdivuji autory za jejich invenci. Podle mě asi nejlepší americký animovaný seriál. ()

Hennes

Vtipný pohled na dnešní "západní" společnost . Taková "normální" americká rodinka. Náš dabing v čele s Lábusem, Klapkou, Zavřelem, Dejdarem a dalšími, je výborný. ()

SallyZen

Takže shrnu jen pozitiva, protože hledat na tomhle chyby by nebylo chytré. Vynikající scénář, hezky namalované a charakterově vybavené postavičky, ohromně moc nápadů na díly(samozřejmě kvalitních), povedená rodinka a celé městečko Springfield, český dabing je parádní a tím budu končit, protože tu nechci vypisovat každý vynikající detail. Děkuju ti Groeningu za tento seriál! 100% ()

Jonash87

Co tak asi říct o tomto geniálním seriálu...? Snad jen to, že i po 20 letech si stále drží kvalitu, je plný neskutečně vtipných hlášek, scén (i když časem se svojí pointou trochu opakujících; ale co čekat po více jak čtyřech stovkách natočených dílů) a zajímavých příběhů. Simpsonovi jsou kult, nestárnoucí fenomén a jeden z nejvtipnějších seriálů, co byl kdy napsán. 100 % je málo, máloco mě baví i po x-tém zhlédnutí! ()

Martin741

Vyborny animovany serial, to rozhodne. Ale South Par : peklo na zemi sa mi lubilo viac aj s ich fekalnym humorom. Simpsonovcom davam 93 % ()

zdenotvor

Spolu so Southparkom sú pre mňa Simpsonovci najlepší animovaný seriál. Homer je proste frajer a vždy sa na ňom dobre zabavím. Táto rodinka neomrzí proste nikdy. ()

ProNotor

Už od dětství si je pamatuji, teprve když jsem trošku pochopil satirický humor mě začali opravdu bavit a dnes už bych na ně nedal dopustit, ano Simpsonovi, zhlédnuté asi tak 100x, ale pořád mě baví. Provázejí celý můj život a asi to tak i zůstane. ()

Figu

Kult a legenda ze světa sitcomů! Možná je na škodu, že se seriál už dávno neutnul, pač některý nový díly nestojí za moc, zase na druhou stranu, je obdivuhodný, kde Groening a jeho tlupa pořád ty nápady berou! Jsem odkojenej na prvních sériích, který nám ještě kdysi servírovala čt2 a já si každej díl nahrával na vhsku. Musel jsem vidět prostě všechny! Dnes je mi to už tak nějak šumák. Každopádně tahle žlutá rodinka je ikonou a to nejen kreslenýho světa! 100% ()

Jino

Nejlepší kreslený seriál ... bezpochyby. Velký podíl má na tom český dabing, který je úplně geniální. Co Vám mám dál vykládat? Kdybych chtěl říci pár slov, stal bych se řečníkem. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června