Režie:
Josef PinkavaScénář:
Milan ŠimekKamera:
Karel KopeckýHudba:
Zdeněk JohnHrají:
Zdeněk Komínek, Pavel Ročeň, Jiří Tomek, Ladislav Mrkvička, Hana Maciuchová, Zuzana Fišárková, Jiří Císler, Jana Tomečková, Jana Gazdíková, Pavla Severinová (více)Obsahy(1)
Hokej vyžaduje už od útlého věku velké nasazení, ba dokonce oběti. Třináctiletí hráči žákovského hokejového mužstva, které vede zkušený a vnímavý trenér, se potýkají s nejrůznějšími problémy svého věku, prvními láskami i sníženou sebedůvěrou, kázeňskými potížemi, ale nakonec všechny pohltí vědomí odpovědnosti. Film se dotýká odvrácené strany náročného sportu, avšak počíná si často dětinsky a zjednodušuje složité motivace dospívajících kluků. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Zdeněk Komínek
Československo
Nejlepší filmy:
Třetí skoba pro Kocoura (1983)
Malý velký hokejista (1982)
Pavel Ročeň
Československo
Nejlepší filmy:
Malý velký hokejista (1982)
Jiří Tomek
Československo
Nejlepší filmy:
Všichni dobří rodáci (1968)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Kapsáři a falešný uhlíř (1988) (TV film)
Ladislav Mrkvička
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Bratři Karamazovi (1981) (divadelní záznam)
Atentát (1964)
Hana Maciuchová
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Mnoho povyku pro nic (1972) (divadelní záznam)
Zuzana Fišárková
Československo
Nejlepší filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Morgiana (1972)
Jiří Císler
Československo
Nejlepší filmy:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (TV film)
Jana Tomečková
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Třetí skoba pro Kocoura (1983)
Jana Gazdíková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Poslední návrat (1982) (TV film)
Lumpacivagabundus (1970) (divadelní záznam)
Výbuch bude v pět (1984)
Pavla Severinová
Československo
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Fešák Hubert (1984)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (TV film)
Jiří Lábus
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
U Tlučhořů (2010) (divadelní záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Martin Stropnický
Československo
Nejlepší filmy:
Krvavá svatba (1987) (divadelní záznam)
Mapa zámořských objevů (1978) (TV film)
P.F. 77 (2003) (TV film)
Josef Vinklář
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Věra Tichánková
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Evelyna Steimarová
Československo
Nejlepší filmy:
Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Petrolejové lampy (1971)
Karel Semerád
Československo
Nejlepší filmy:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Farářův konec (1968)
Třetí skoba pro Kocoura (1983)
Roman Richter
Nejlepší filmy:
Malý velký hokejista (1982)