Reklama

Reklama

Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka

(seriál)
  • USA Pinky and the Brain
Animovaný / Rodinný / Komedie
USA, (1995–1998), 22 h 56 min (Minutáž: 20–22 min)

Hrají:

Rob Paulsen, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, Frank Welker, Jeff Bennett, Billy West, Jim Cummings, Larry Cedar, Townsend Coleman, Roddy McDowall (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Tento kreslený seriál, na ktorom sa dokonca zapodieľal aj Steven Spielberg, je o dvoch myškách, ktoré sa dennodenne pokúšajú vymyslieť plán na ovládnutie sveta. (metalman)

Recenze (28)

Eva_D666 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že ze začátku mi tito dva myšáci lezli krkem každé brzké ráno. Úlisný hlupák Rudla a důmyslný Koumák. Postupem času mi však záhadným způsobem vlezli pod kůži. ...Čímpak to asi bude... Rudla: "Co budeme dnes večer dělat, Koumáku?" Koumák: "To co děláme každý večer, Rudlo. BUDEME SE SNAŽIT OVLÁDNOUT SVĚT!!!" :-) ()

bloom 

všechny recenze uživatele

Ten seriál mám rád (Kde jinde uvidíte Einsteina kříženého s Napoleonem v myší podobě a jeho nadprůměrně retardovaného myšího přítele?), ale myslím si, že lepší díly vznikaly, když obě laboratorní myši byly ještě součástí animáckého ansámblu (nejraději mám ty s TV inscenací Války světů a s Koumákem jako country hvězdou na chůdách). Škoda, že si čeští překladatelé nedali tady jako u Animáků práci otextovat písničku česky, ale jinak nemám výtku. ()

Reklama

MerryellaB 

všechny recenze uživatele

**"Pinky, are you pondering what I'm pondering?"*"I think so, Brain, but me and Pippi Longstocking... I mean, what would the children look like?"** Kdybych tenhle seriál viděla nejprve v češtině, asi by mě nijak zvlášť nezaujal, ale originální znění s Robem Paulsenem a Mauricem LaMarchem (kteří oba patří mezi mých deset nejoblíbenějších herců) mě naprosto uchvátilo už v Animácích. Nenapadá mě nic, co bych tomuto seriálu vytkla, snad jen to, že podle něj ještě nenatočili film. Snad na to ještě dojde, věřím, že s nezájmem diváků by problémy neměli... Nejlepší epizody: Brinky, Star Warners ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

V partičce bratrů Warnerových (a tím myslím Animáky, ne to studio) patří tenhle laboratorní tandem rozhodně k tomu lepšímu. I tak se po čase ale nevyhnete určitému stereotypu...nejlepší vědátorskou kresleností tak stále zvostává legendární Dexterova Laboratoř. Pinky a Brain mají legendární pouze tu znělku;) ()

adamulefa 

všechny recenze uživatele

Jeden z najlepších seriálom môjho detstva s jednou z najlepších úvodných pesničiek. Išlo tam o to, že Pinky a Brain boli dve biele laboratórne myši, ktoré sa snažili takeovať over the world. Vždy ma štvalo, že sa im to nikdy nepodarí :( Proste som im držal palce. Rozhodne nadpriemerná záležitosť, ktorú si rád znovu pozriem. P.S. súhlasím s kolegom Flipperom, ale českému názvu nie je len hanba, ale dokonca mne sa z neho chce vracať! ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama