Ovdovělý otec zůstane na výchovu dcery sám a musí zvládnout vlastní pochybnosti, obavy, smutek a taky hory špinavých plenek. Inspirováno skutečným příběhem. (Netflix)

StanislachKo

Kevin Hart je možno o čosi lepší herec ako Ben Affleck (čo ho nekvalifikuje ako herca dobrého), ale toto je tak neskutočná vykrádačka Jersey girl, že sa až čudujem, že sa to nepriznáva k tomu, že ide o remake. Tie filmy sú skoro totožné! S tým rozdielom, že Jersey girl mal pod palcom Kevin Smith... Tento nie a tudiž to nie je dobrý film. ()

Real Tom Hardy

Debut komikov/komediálnych hercov v dramatických vodách je pre mňa veľká udalosť a filmový sviatok. Výsledky týchto spojení boli vo väčšine prípadov absolútne fenomenálne (Adam Sandler – Uncut Gems / Jason Bateman – Ozark / Vince Vaughn – True Detective, Block 99, Dragged). Na rad musel eventuálne prísť aj uškriekaný krpec Kevin Hart a hoc sa snažil a išiel až na doraz, ťažko sa mi mu verilo. Celý čas som sa nevedel oprostiť od jeho "minulosti" a stále čakal, kedy padne nejaký ťažký fór a plač/smútok premení na smiech vo vysokých tónoch jemu typických. Nie je to ale koniec koncov čistokrvná dráma, od nejakej silne srdcervúcej má ďaleko, pôsobí skôr rodinne a nejaké prvky komédie zostali, no ich začlenenie našťastie pôsobilo prirodzene. Príjemné sledovanie, rýchlo odsýpalo a rešpekt pre Harta narástol. ()

Marze

Je to pribeh o otcovstvi, ktery zachazi se svymi postavami s laskavosti a soucitem. Neni to hrozne, ale takove obycejne. Je to sladke a na to sve emoce. Melody Hurd, ktera ztvarnila mladou Maddy ma s talentovanym Kevinem Hartem skvelou chemii, ciz dela snimek koukatelny. Je to zalozeno na bestseleru z roku 2011 Two kisses for Maddy: A memoir of loss and love. ()

Rathalos

No pri pohlade na to,ze sa jedna o dramu,a ze v hlavnej ulohe sa objavi Kevin Hart,uprimne,mal som obavy,kedze on je typ komedialneho herca,no zvladol to vyborne,dokazal,ze aj vazna rola mu sekne,film je to urcite velmi pekny,vykresluje krasny vztah medzi otcom a dcerou,do toho hrala prijemna hudba,cize u mna je to bez vyhrad...:-) ()

Malarkey

Nevím, čí to byl nápad, dát do poměrně vážného tématu Kevina Harta. Je pravda, že to svým ztřeštěně naivním přístupem k herectví trošku rozmělňoval. Nicméně to, co je v jeho případě ve filmu devízou, je zároveň i důvodem, proč jsem Otcovství nakonec dal tři hvězdy. Na poměrně silné téma je to přesně ten druh komediálního dramatu, který očekáváte. Nic víc, nic míň. ()

• Channing Tatum, jeden z producentů filmu, byl zvažován do hlavní role při prvním oznámení o vzniku snímku. (JORDY)