Loki - Season 1 (2021) (série)

Pro tok času. Vždycky. (S01E06)

(epizoda)
  • USA For All Time. Always. (více)
USA, 2021, 45 min

Čas se krátí a ve velkém finále seriálové řady jdou Loki a Sylvie vstříc osudu. (Disney+)

darthvader77

Tragický závěr seriálu, kdy nakonec někdo nedokáže přenechat nenávisti ani tváří tvář lásky. Tohle je jedno z nejlepších finále jakéhokoliv seriálu. Jonathan Majors je vynikající herec a nového padoucha pravděpodobně celé fáze zahrál s naprosotu grácií. Miss Minute měla solidní jump scare doufám, že se vrátí jako side-kick nového Kanga. No a ten wtf závěr, který je pravděpodobně největší od Infinity War no to je prostě fantazie. Miluju tenhle seriál a absolutní špička a pravděpodobně to nejlepší, co kdy MCU vytvořilo. ()

darkrobyk

Hm, nějak mi zkraje uniklo, že se chystá druhá řada a po ní nejspíš třetí a další a další. Postavy se zřejmě budou nahánět v různých realitách, a tak když zemřou, nejspíš se nic nestane, jak ostatně tvrdí i ten, co zůstává poslední. Reinkarnace je takový skvělý fígl, kdy se asi nebude divák muset bát o žádnou postavu. Vizuálně nejlepší díl, opět žvanění o pravdě a lži, o emocích a touhách, o svobodě, míru a válce. Konec jsem sice pochopil správně, ale také mi došlo, že to může být začátek nekonečného seriálu....hm, tak se měj, Loki, další řady mě nezajímají. ()

Elerrina

Zmatečné žvanění o blbostech v nějakém středověkém zámečku zabírá většinu stopáže a ten černej šašek ve fialovým hábitu vzbuzuje tak intenzivní chuť ho zabít, že zcela a naprosto souhlasím se Sylviiným rozhodnutím. A cliffhanger na závěr pochopitelně pohřbívá všechno, co se za těch šest dílů odehrálo, jak jinak. ()

Sany33

Príbeh: Sylvie a Loki konečne nájdu osobu, ktorá ťahá za nitky, teraz je iba na nich či jeho príbehu uveria alebo nie. Každopádne TVA to má zrátané a osud sveta je tiež na veľmi tenkom ľade. Prevedenie: Z finálneho záporáka som úprimne sklamaný a z celého vyloženia kariet na stôl som tiež sklamaný. Do toho to Lokiho precitnutie a dôvera. Dávam priemerné hodnotenie iba kvôli predchádzajúcemu good feelingu. 50% ()

Frca

Naprosto super epizoda. Skvělá atmosféra a opět skvělý vizuál. Já prostě věděl, že za tím bude tahle postava. Jistě, mohli upravit nějak příběh, ale jakmile jsem zjistil, kdo byla jedna z postav , která byla představena na začátku, věděl jsem, že další  se musí brzy objevit nebo dojít přinejmenším k nějaké referenci. A nakonec se to stalo. A jeho naprosto přepálené představení a chování bylo naprosto super.  A ten konec... No, teď vážně nevím, co čekat. A o to víc se těším na 2.sérii. ()

• Poprvé se v této epizodě i celém filmovém MCU objeví marvelovský superpadouch Kang Dobyvatel. (MakiMaki)