Už je to rok, co Avengers zachránili svět a všichni lidé se vrátili, ale bolest z minulosti jen tak nezmizí. S tou se nyní potlouká Clint Barton (Jeremy Renner). Po ztrátě Nataši se snaží na vše zapomenout, ale ona minulost ho dostihne, když se bude muset postavit svým bývalým nepřátelům jako Ronin. To musí vyřešit včas, protože slíbil rodině, že se vrátí na Vánoce domů. Do toho všeho se ale zaplete mladá dívka Kate Bishop (Hailee Steinfeld), která chce pomáhat lidem a chránit město také, protože je jeho velká obdivovatelka. Clint a Kate proto spojí síly, protože nepřítel je větší, než se zdá. (HanzoBureshi)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jestli tím jiným myslí nevýrazné, tak jo přesně takový to zatím je. Né že bych čekal nonstop akci, ale asi bych si přál dozvědět se ve třetině série víc, než jen to co jsme se dozvěděli už z trailerů. Bohužel většina dějových linek se rozvíjí děsně předvídatelně, neoriginálně a nevěrohodně. Docela se obávám, že pokud na konci 4. epizody nenastoupí Yelena, tak nás do konce série asi nečeká žádné velké překvapení nebo zásadní událost.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

"And I fought Thanos."

Rozjíždí se to docela pomalu na to že má série pouze 6 epizod. Je to takové hodně naivní, hodně nadnesené až karikaturní, ale zároveň né úplně zábavné. Kate je skvělá, pes je skvělý a Hawkeye je takovej bručoun.. Některé scény mě pobavili, některé akce byli fajn, ale jinak vlastně zatím nic moc. Ke všemu je to celé hodně předvídatelné a zbytečně přímočaré. Chtělo by to nějakou pořádnější zápletku případně nějakého padoucha, který nebude úplně k smíchu. Zatím se obávám, že to k tomu moc nesměřuje.

na příspěvěk reagoval Ratemus, TheDarKnig

Wantusch

Wantusch (hodnocení, recenze)

Mimochodom v jednom z klipou sa Echo ukázala asi na tri sekundy (pokrok)

na příspěvěk reagoval Ronan

Erik_

Erik_ (hodnocení, recenze)

Na toto sa dost tesim ma to vianocny vibe a vyzera to fakt dobre

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Tak z traileru o vypadá dobře, osobně postavu Hawkeye mám ráda, je to prostě člověk co umí střílet z luku mezi polobohy :D Takže se mi líbí jak je dobitý, polámaný a i tak vstane a jde dál. Potom ten ton který nastínil trailer se mi líbí no a pak prostě vánoce, mám ráda filmy odehrávající se o vánocích :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Hele já zkouším třeba jen první dva trailery a pak už nic, žádné spoty nebo tak nebo třetí final trailery..pokud jsou ovšem filmaři šikovní, udělají skvělý trailer který nic nevyzradi..

na příspěvěk reagoval LizianShaw

Ratemus

Echo tam měla na vteřinu obličej.

Jinak ses rozhodl nedívat na trailery?

Taky bych to chtěl u něčeho komiksovýho udělat, třeba u Batmana bych se rád nechal překvapit, ale když jsou ty trailery někdy taak dobrý :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

príjemná vianočná oddychovka od ktorej nič nečakám. :)

páči sa mi, že sa to drží, aspoň podľa traileru, pri zemi a trocha mi to pripomína Marvel od Netflixu.. čo je pozitívum.

TheDarKnig , LeKino , neilz

Jo, takový pohodový, fajn pohled a nic natvrdo photoshopového :)

Jinak nevím proč by to mělo s Falconem soupeřit, zatím to vypadá na fajn street-level zábavu.

Bál bych se jen nadměrného množství postav, což Falconovi nevyšlo, a nakonec to bylo trochu zkrácené.

neilz

neilz (hodnocení, recenze)

mam z toho dost silnej pocit ze to bude souperit s falkonem o nejhorsi marvel serial :-D

na příspěvěk reagoval LizianShaw

LeKino

LeKino (hodnocení, recenze)

Srší z toho ta Vianočná atmosféra, ale inak ma to ničím iným veľmi nenadchlo.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Já jsem rád za něco s Jeremy Rennerem a spolu s Hailee Steinfeld to vypadá na odlehčený ''buddy'' seriál.

Obsazení se mi líbí, nic temného nečekám (jestli bude, tak super).

Lokiho to asi nepřekoná, to ale neznamená, že se netěším.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ta vánoční atmosféra mi připomenula nějaký Punisher komiks. Ale celkově to působí tak hezky komorně, duo samozvaných strážců pořádku proti gangsterům a v pozadí tahá nitky někdo mocnější. Jako úplně na sto procent mě trailer nezaujal, ale těším se. Na Jeremyho a Hailee a komornější městský thriller.

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí