Už je to rok, co Avengers zachránili svět a všichni lidé se vrátili, ale bolest z minulosti jen tak nezmizí. S tou se nyní potlouká Clint Barton (Jeremy Renner). Po ztrátě Nataši se snaží na vše zapomenout, ale ona minulost ho dostihne, když se bude muset postavit svým bývalým nepřátelům jako Ronin. To musí vyřešit včas, protože slíbil rodině, že se vrátí na Vánoce domů. Do toho všeho se ale zaplete mladá dívka Kate Bishop (Hailee Steinfeld), která chce pomáhat lidem a chránit město také, protože je jeho velká obdivovatelka. Clint a Kate proto spojí síly, protože nepřítel je větší, než se zdá. (HanzoBureshi)

Diskuze

Uživatel dragon94 smazal svůj příspěvek.

Hele ale já miluju Imagine Dragons taky! :D

Tak jo. Tahle epizoda byla vynikající. Ta akce měla skutečně šťávu, nápad, humor... To zakončení bylo skutečně obří! Tohle jsem si fakt hodně užil a pokud se do toho všeho ještě zamotá Yelena, tak by to mohlo být ještě o dost lepší. Jen doufám, že se ta stupňující se kvalita podaří udržet i nadále. Mohla by, protože zatím se příběh posouvá docela dost pomalu, což naznačuje, že si tvůrci pořád drží v rukávu ty největší trumfy... Snad nimi nebude celá epizoda o společná opravě lodi..

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

Seriál špatný není, ale Hailee mi tam prostě vůbec nesedí. Chápu, že je sice v bitkách uvěřitelnější než taková Willa Holland nebo Catie Cassidy v Arrow (TV seriál) (2012) , jenže na ně se prostě kouká mnohem lépe.

dragon94

Ale Daredevil se točil pod Netflixem, kde i jejich další seriály Iron Fist, Punisher, Luke Cage a The Defenders, se nesly v temnějším duchu. Né že by pod Disneym, nevznikali Marvel filmy a seriály, které by neměli vážnou atmosféru, ale všechny ty seriály pod Netflixem, měli takový ten nádech ala série Max, což sou komisky které se snaží držet v tom realistickém světě, kde i mafiáni mohou být problém a mohou ke konci komiksu zníčit hrdinu, a to jak fyzicky, tak i psychicky. Za to Disney filmy, bych přirovnal ke komiksovému světu, když se restartoval v roce 2012.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Podle mě se to nedá srovnávat, je fakt rozdíl mezi produkcí Disney a Netflix kteří nemají tolik mantinelů...kdo ví jak by dopadl kdyby ho točil Disney, o čemž se v příštích letech přesvědčíme..

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nějaký béčkový záporák, ale který by byl, furt dost schopný na to, sejmout hlavní hrdiny

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Navíc tohle je furt ten svět, ve kterém, existují bytosti které sou schopny překonávat čas, prostor a i realitu, takže nějací mafiáni ? HA !!! Proto pevně doufám v něco, či v někoho velkého, Kingpin, Bullseye, Purple Man, Tombstone, atd, atd

dragon94

Hele ve druhém Ant-Manovi, taky byli mafiáni a byli spíše komickou vložkou, byť ze začátku v hotelu se snažili působit drsně. Postupně se z nich stalo takové odlehčení děje.

dragon94

Proč bych se bál o hlavní postavy, navíc v marvelovce. :-) Tohle navíc prostě nechce být něco ultra drsné, špinavé, ale milá vánoční buddy akce, která fakt výborně uvádí na scénu novou hrdinku z nové generace. Jak píše v komentáři do_od, je to super zvládnuté, ten posun světa. I např. touhle naprosto dokonalou vložkou https://youtu.be/e3R9DOrpUDE

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Spoiler: Viděl jsem zatím první díl, no neočekávám nějaký nářez asi to bude takový průměr jako WSaF, ale jak tý holce mohli být hadry od Hawkeye ? :D

SPOILER

To jo, ale pak to působí hrozně levně. Na jednu stranu bychom se měli o postavy trošku bát, když jsou v zajetí s po zuby ozbrojenými gangstery.  Na druhou stranu si z nich od začátku akorát dělají legraci, takže ta situace absolutně nepůsobí nebezpečně. I když by prostě měla. Už jenom kvůli tomu, že hlavní postavy nemají žádné superschopnosti, které by je z této situace mohli vytáhnout. Vždyť stačí jedna kulka a je po nich. A když si pak tvůrci udělají srandu z téhle skupiny gangsterů jak nám má v budoucnu jakákoli jiná skupina připadat nebezpečná?

na příspěvěk reagoval Ratemus, TheDarKnig, Yoshitsune

dragon94

Však taky nebudou hrozba, to ti nedošlo už ve chvíli, kdy poprvé zaznělo "tracksuit mafia", podle mě se tam objeví něco nebezpečnější, tihle gangsteři od Ritchieho budou jen takový postranní fodder.

na příspěvěk reagoval Ratemus, dragon94

TheDarKnig

Mně osobně vůbec nesedí ta linie s její matkou a jejím přítelem.. a z toho Larpu si myslím, že mohli vykřesat mnohem víc. Navíc ta mafie byla na konci zesměšněná, až moc. Některý vtípky dobrý, ale s tím jejich "bro" atd.. už začali působit jak banda dětí s pistolkama. Ani zdaleka si teď nedovedu představit, že by měli být v příštím díle nějakou hrozbou.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

Tak jsem viděl druhou a jsem stále spokojený. Ta chemie mezi Clintem a Kate a vánoční NYC to tahá hodně nahoru. Dobře a zábavně napsané, i když děj bude tradiční krimi thriller. Ovšem to u Marvelu zas tak tradiční není, že ano :-) A nakonec je stejně důležité ne to, zda je příběh klišé, ale jak kvalitně je podaný.

TheDarKnig

Jo podobný pocity jsem měl z první taky. :D Druhá mě docela zklamala. Ale první jsem ohodnotil 4* a druhou 3*. Takže si fakt nemyslím, že je to průser. Jen by to mohlo být mnohem lepší.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

Je to skvělé, výborná atmosféra, sympatické postavy, příjemná, jednoduchá, ale ne hloupá zápletka. Aspoň po první epizodě, snad mě to hned v druhé nepřestane bavit. :-D

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

To je jen domněnka.

Nic potvrzeného, vzniklo to v návaznosti na postavu Echo, která byla v komiksu vychovávána Kingpinem (poté co nechal zabít jejího otce a pak ji poštval proti Daredevilovi).

Vincent D'onofrio účast popřel, ikdyž to v dnešní době nic moc neznamená.

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Marvel bude testovat binge-watching

Marvel bude testovat binge-watching

17.05.2023

Šéfové studia Marvel a Disney Kevin Feige a Bob Iger sice utěšovali veřejnost, že hodlají se seriálovým obsahem na Disney+ maličko ubrat, zejména v oblasti komiksů, přesto nás už v létě čeká… (více)

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí