John Wick: Kapitola 4

• USA John Wick: Chapter 4 (více)

John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele... (Vertical Entertainment)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

já bych do toho zahrnul nejen filmy, ale i další věci jako seriály, knihy, komiksy, mangu, oblečení, jídlo, pití, atd, atd

Ouwen

Pokud se jedná o stejně Béčkovou osobnost, jako jsi ty, tak chápu, že si rozumíte. Mainstream filmy? Na tom hodnocení se očividně shodlo více lidí, nemyslíš? Tím pádem se o sračku jedná jenom z tvého pohledu. Tím pádem jsi odlišný od ostatním lidí a tomu se říká jak? V dnešní době se toto označení rozděluje na různé nemoci. V dřívější době by tě nazvali jednoduše "dement". Jakou máš diagnosu, nevím, protože jsi očividně moc líný zajít s psychiatrovi. V dnešní době, se má k dementům chovat prej s úctou, že jsou to lidi jako my, takže ti popřeju jenom hodně štěstí.

Ouwen

Řekl jsem ti, že to číst nebudu, co si na tom nepochopil? Prostě to nemáš v hlavě v pořádku a tím to končí, zbytečně si namáháš prstíky.

Ouwen (hodnocení, recenze)

AffectedFace

Lol, "nemáš v hlavě v pořádku."

Kámo, sorry ale už jsem trošku vytrénovanej v diskuzích a pokud na mě budeš osobně útočit, protože nesdílím tvůj stejnej ideál, vizi, nebo názor nebo jak tomu chceš říkat, tak se nikam fakt nedostaneme. Ono se to i odráží na tom, jak v komentářích musíš zesměšňovat ostatní uživatelé, co nesdílí tvůj názor u filmů.

"Zdejší hodnocení nechápu, opět od uživatelů s menší mozkovou kapacitou, ale co už." - tohle je jeden z tvejch komentářů. Jak si myslíš že to vypovídá o tobě a tvé kapacitě tvého chápaní, když i v komentářích filmů útočíš na vkus jiných lidí? A pokud ignoruješ něčí příspěvky, dělá to z tebe absolutního ignoranta, protože ani za prd tě nenapadne akceptovat názor, jež se odlišuje od toho tvého.

Zníš jako fanatik. Tohle je jinak naposledy co na tebe v diskuzi reaguju, protože mě nebaví dělat obecné diskuze osobní. A možná nestojím jako uživatel za nic, ale já si tu nemusím mastit ego jako ty, abych někomu něco dokazoval, koukám na filmy kvůli sobě a že snad něco ostatní předám skrz své komentáře a poznatky (né názory), né abych tu na někoho útočil.

na příspěvěk reagoval AffectedFace

Uživatel AffectedFace smazal svůj příspěvek.

Ouwen

Ne, pouze poukazuju na to, že to prostě nemáš v hlavě v pořádku, toť vše. Ani tvůj diskuzní příspěvek nebudu číst celý, jelikož jako uživatel čsfd nestojíš za nic, takže zbytečná ztráta času. Tím, že dáváš béčkovým filmům s hroznou propracovaností 5* se odráží i na tvé osobě, takže jednoduše řečeno - Béčková osobnost = Milovník béčkových filmů.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Však jo, já se taky tímhle řídím, proto sem dal Raidům odpad, protože je to odporná sračka a vše co Evans natočí je odporná sračka, a Ika nemůžu ani vidět. HLAVNÍ JE NEBÝT OVCE, ALE VLK !!!!! bu bu bu bojte se vlka

na příspěvěk reagoval AffectedFace, AffectedFace

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wooooooooooow!'

Takže podle tebe je dobrý řídit se tím, jak hodnotí ostatní uživatelé? Tak to abych těm filmům dal taky 40%! A to jsem si myslel, že každej má individuální názor, jakej naivka jsem to byl.

To abych přehodnotil všechny filmy a dal 5* filmům co mají červené hodnocení, výborná logika.

Mimo ten sarkasmus, pokud bys četl moje komentáře, tak bys zjistil že u filmů jdu vždycky do hloubky a píšu jen o těch filmech. Nejsem z těch uživatelů, co v komentářích musí zmínit "ti co dali špatná hodnocení, maj špatnej vkus a jsou to idioti", což dělá tady většina uživatelů.

Je prostě vidět že mému hodnocení, vkusu, nebo co to vůbec tady je, nerozumíš ale automaticky máš jasno o tom jak hodnotím.

na příspěvěk reagoval AffectedFace

vegetol.mp

10 filmů bych taky úplně nebral. Přece jenom už máme stejnou zkušenost s Fast a Furious, kde to od 5tého dílu šlo totálně do prdele se vším všudy. Takže těch 5 dílu Johna by stačilo akorát a potom udělat klidně nějaký ten spin-off o někom jiném.

na příspěvěk reagoval Ronan, vegetol.mp

Ronan

Ronan (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To máš pravdu,  tých 10 dielov je aj podľa mňa priveľa. Ale boli oznámené iba ďalšie 2 diely, takže by som tomu moc neveril.

John Wick dostane seriálový sequel

John Wick dostane seriálový sequel

08.08.2024

Jak málokdo pochyboval, do barvitého světa profesionálních zabijáků se po posledním díle Johna Wicka ještě určitě několikrát vrátíme. Zatímco stále čekáme na odloženou celovečerní Ballerinu s Anou de… (více)

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

Keanu Reeves si zahraje v komedii od Jonaha Hilla

08.03.2024

Tuhle kombinaci by nejspíš čekal málokdo. Keanu Reeves (The Matrix Resurrections), herec téměř univerzálně milovaný napříč všemi cílovými skupinami, však už loni přislíbil svou účast na nadcházejícím… (více)

Ballerina přitančí s ročním zpožděním

Ballerina přitančí s ročním zpožděním

22.02.2024

Fanoušci zabijáka Johna Wicka a herečky Any de Armas budou muset zatlačit slzu zklamání, na jejich společné akční dobrodružství si budou nakonec muset počkat výrazně déle. Dlouho připravovaný a mimo… (více)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024