Za nadvlády Impéria sa Obi-Wan Kenobi vydáva na kľúčovú misiu. (Disney+)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (7)

Obi-Wan Kenobi (2022)

V ramci SW-univerza slabsi priemer. A nie je to chyba McGregora, ci inych ustrednych postav. Pripisujem to chabemu scenaru a naivite celeho sveta. Zaver tiez nicim neprekvapil. Fanusikovia si vsak zrejme, padla dost vysokeho hodnotenia, pridu na svoje. Takze smelo do toho, 'it's your time to waste'. :) ()

Část I (2022) (E01)

Je vidno, ze rozpocet bol omnoho bohatsi a hlavne so scenarom sa adekvatne zaoberali. Uvod s odkazmi a kratkou rekapitulaciou bol viac nez vitany. Mala Leia je zlata. McGregor hra Obi-Wan-a slusne, hoci jeho MOJO tu po filmoch uplne vyprchalo, co sa zrejme v dalsich castiach zmeni. Snad tento serialovy pocin od LucasFilms bude najlepsi, pretoze tie predosle od Mandaloriana boli ozaj slabe. Ale reziserka sa i na zaklade tejto uvodnej epizody v mojich ociach zlepsila. :) Och, ako som sa len opovazil, ja, obycajny divak. :D ()

Část II (2022) (E02)

"I want to float!" od krapatej princeznicky vzbudzuje ironicky usklabok... keby to dieta povedalo Penywise-ovi v It. :) Klise so skryvanim sa v staniciach tu uz bolo x-krat. Komicke a trapne to zacalo byt v momente ked prcek s dlzkou kroku 25cm uteka dospelemu chlapovi....ach jo. Naviac ten nepotrebny parkour "tretej sestry" a "genialny" utek v zavere. Komicky Kumail Nanjiani potesil, avsak, co ten haluzna sarada...inymi slovami, zavan vyssiej kvality po prvej epizode mi tymto dielom pripomina toalety. Snad sa to este spamata. Slabucke. 30% ()

Část III (2022) (E03)

Skalnych takato odflaknuta filmarcina i scenar epizody z legendami univerza asi nepotesi. Za mna len kopec skokov a skratiek v logike i pribehu..meh. ()

Část IV (2022) (E04)

Scenar v tejto dobe, po vsetkych tych filmoch a samostantnych seriach zo SW sveta nicim neprekvapi. Recyklacka. ()

Část V (2022) (E05)

Asi najzabavnejsi diel, co sa tyka dramaturgie, vykonov a i akcnych scen. Samozrejme s akceptovanim "zakonitosti" SW univerza a vypnuti hemisfer. :) Prihodne/nahodne "neukoncenie" linie tretej sestry. ()

Část VI (2022) (E06)

Prenasledovanie destroyer-om, asi nie je az take riziko, ked vas jeho kanonada moc trapit nemusi. :) Inak len dve akcne pasaze, ktorymi sa v deji prepina. Popravde mi nebola motivacia "tretej sestry" moc jasna. Zvlast po tom debakli, co sa jej dostal na konci predosleho dielu. Neskor uz len povinna jazda a ruzove zajtrajsky v duchu SW. Slabsi priemer. Nostalgicky potesil len Liam v zavere. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023

Kevin Costner kraluje televizním ratingům