Drogový překupník Reese Feldman, který žije navenek spořádaným životem ctihodného otce rodiny a stará se o nadaci pro propuštěné vězně Na dobré cestě, na své jachtě zavraždil Terrence Meyerse, který nechal spadnout jedno z jeho letadel převážejících kokain – a ne ledajaký. Nový, prakticky nezjistitelný druh má přitom stejné účinky jako klasická droga. Policista David Starsky dostává ve stejné době nového parťáka Kena Hutchinsona, zvaného Hutch… Zatímco Starsky bere svou úlohu policisty smrtelně vážně, Hutch se při výkonu svého povolání spíš baví a nenápadně se snaží, aby mu příležitostně něco „uvízlo za drápkem“. Tak je tomu i v případě nalezeného Meyerova těla, které vyplavila voda. V kapse zavražděného Terrence najde promočené bankovky, které okamžitě zmizí v té jeho. Když zjistí totožnost oběti, hovoří nejprve s jeho bývalou milenkou Heather, která je odkáže na člena motorkářské bandy. Ten ale momentálně sedí, takže se za ním vypraví do vězení. Velký Earl jim prozradí, že Terrence byl ve spojení s Reesem Feldmanem. Oba mu totiž dělali tělesné strážce a byli pověřeni ochranou jeho transportů drog. Dostávají také balíček koksu, který jim zprvu připadá jako umělé sladidlo. Starsky se ale na vlastní kůži přesvědčí, že se skutečně jedná o nový druh kokainu vynikající úrovně… Policistům někdo usiluje o život: Hutchův dům vyletí do povětří a je zraněn malý Willis, o něhož se Hutch stará. Po Starském zase někdo střílí. Nakonec naleznou muže, který byl podplacen, aby je zlikvidoval. Jedná se o Korejce, jehož synek je dokonalým vrhačem nožů, což oba poldové opět zakusí na vlastní kůži. Ještě štěstí, že Hutch ovládá korejštinu, a tak se dozvědí, že muže najal sám Reese Feldman. Chce je zlikvidovat, protože ohrožují jeho obchody. Ten největší se ale teprve chystá… (TV Prima)

Kejdlo

Pohodička, 70.léta, dvě vostré scénky a jasná čtyřka. Nějak zvlášť nahlaškovaný film ale nečekejte. 7/10 ()

misstake

Ben Stiller, Owen Wilson, Vince Vaugn a Will Ferrel v té nejlepší formě. K tomu Carmen Electra, Amy Smart a Snoop Dogg a máme tu nejlepší film Todda Phillipse, i ve srovnání s Pařbou ve Vegas. Uvítal bych Director's cut s prodlouženou sekvencí s roztleskávačkami a delší výskyt Carmen s Amy na obrazovce. A proč nikdy nevznikla dvojka? ()

MARTIN*I

Stylová akční komedie, u které se i po několika shlédnutí velice bavim.. Zejména "přmotivovaný" Ben Styler mě bavil. S Owenem Wilsonem zde tvoří skvělou dvojku. ()

jondoe

no tak ja neviem mne sa to az tak moc nepacilo.vobec mi to neprislo smiesne a podla mna ja tento film dost precenovany.a neviem ci je juliette lews naozaj tak zufala ked zobrala takuto vedlajsiu alohu v podpriemernej komedii ()

iXtr3m3

Komando komikov, ako inak to len mohlo dopadnúť? Perfektná humorná variácia na niekdajší seriálový klenot (v Amerike). ()

Zagros

Pro někoho jsou Starsky a Hutch klasika a někteří známí mi je doporučovali. Nakonec jsem se nechal ukecat a … jednou je přetrpěl. Už kombinace Stiller a Wilson v akční komedii mě silně odrazovala, ale řekl jsem si proč ne. Občas si zkusím rozšířit své obzory a mrknu se i na filmy, které mě nelákají. Někdy mě překvapí a jsem za to rád a někdy se jen utvrdím ve svém názoru, což se stalo nyní. Dvě slabé hvězdy, přeci jen jsem se alespoň párkrát zasmál. ()

wosho

Dost dobrá komedie. Nejsem znalec předlohy, tak film beru jako normální krimi komedii s perfektním obsazením, u které jsem se dobře bavil. ()

eagle-eye

Povedená stylová taškařice. Stiller s Wilsonem si střihli další povedenou dvojku po Zoolanderovi. O největší hlášku se nicméně postaral Snoop Doggy Dog: "Starsky, stoupl si u mě o jeden stupeň, to znamená, že jsi na nejnižším stupni." SDDogova dvojka intelektuálních goril, byla taky boží. ()

DocBrown

Tenhle film je naprosta anomalie - remake je lepsi nez original. No hlavne vtipnejsi. Nepamatuju si, ze by me nejaky film z 21. stoleti pobavil vic. Navic krasny kary a hudba 70. let a predani auta od puvodnich hercu. 85% ()

xmozek

Pocta akčním filmům a seriálům z 80. let? Nebo spíše parodie. At tak či onak Ben Stiller a Owen Wilson byli dokonalí. Člověk se nenudil a film příjemně plynul. ()

Mičl

Můj oblíbený tvůrce (který se specializuje na komedie) Todd Phillips natočil další ze svých filmů a jakoby se snímek od snímku zlepšoval. Líbí se mi, že často spoléhá na své známé tváře a sází na stejné herce, které jsou (pro mě)jedničky komediálního žánru. Dát dohromady dvojici Stiller+Wilson aby pokračovala ve stopách oblíbených hrdinů 70. let bylo geniální, ktomu padouch Vince Vaughn a role Willa Ferrella(která mě opravdu pobavila) vychází mi to na 4a1/2*. ()

Hanys_

Komedie z dob, kdy vidět na plakátu jména Stiller, Wilson a Vaughn znamenalo jistotu prvotřídní zábavy. A důkaz, že Phillips má lepší zářezy než jen "průměrné" Hangovery. 8/10 ()

J.F.B.

“Dám ti jednu radu. Až budeš někde hlídat, neříkej, že je to tvoje jen proto, že to hlídáš, jo? Často hlídám dům svý ségry a taky netvrdím, že mi její dům patří, chápeš? To platí pro vás pro všechny! Nepředstírejte něco, co nejste. Buďte tím, kým jste. To je ten největší vodvaz!“ (Starsky v převleku za Dennise Hoppera/Billyho z Bezstarostné jízdy) Solidní komedie, která slušně pobaví, má velmi dobré obsazení (Stiller & Wilson, Snoop Dog, Vaughn), ale nesedla mi tolik jako třeba The Nice Guys . Zasazení do 70. let je fajn, soundtrack stejně tak, auta už zas tak moc ne, ale aspoň mne tak nemrzelo, když byla poškozována. Kdyby to bylo ’68 Torino, tak to, co tam s ním dělali by se mi vážně nelíbilo, ovšem sedmdesátková Gran Torina už moc krásy nepobrala (zvlášť zpředu). Ale jako poklona původnímu seriálu (a i dalším filmům) to bylo pěkné. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

Affleck ve hře, Pitt na stromě, Stiller v Dallasu

26.12.2007

Díky stávce scenáristů a přesouvajícím se termínům natáčení a premiér je v Hollywoodu pořádně horko a dochází k tolika změnám, že nejvýstižnějším označením situace bude asi slovo guláš. Začněme hned… (více)