Torrente je nacionalista, rasista, egoista, alkoholik a ex-policajt, který po nocích poslouchá rumbu a jezdí ve svém starém Seatu. Žije se svým starým otcem, kterého nutí žebrat na živobytí. Torrente se zahledí do atraktivní Amparity a seznamuje se s jejím bratrancem, zkrachovalým prodavačem ryb. Může si vůbec Torrente získat přízeň Amparity? (oficiální text distributora)

Vonter

Musel bych se denně nalejvat jako doga a mazlit se s drogama. V bordelu bejt jako doma a vybírat si ty nejhnusnější starý zafilckovaný vrány. Musel bych bejt tlustej jak přežranej mrož a nonstop se potit jak prase po maratonu. Musel bych nenávidět vodu, smrdět na sto honů jak rozteklý kravský lejno a svýmu fotrovi k večeři umixovat sajrajtovou masokostní směs. Musel bych vočumovat mladý kluky na hajzlech a po nocích si s nima v autě křížem honit brabce. Musel bych holdovat nudě a debilnímu, rádoby šokujícímu humoru. Tímhle vším bych se musel stát, abych dal víc než jednu hvězdu. ()

dedavena

„Celej tenhle svět je v prdeli, buzeranti se teďka berou, socialisti poslali tuhle zemi do sraček a do bílýho domu nasadili negra. Asi mám nějaký tlaky, jdu se vysrat. Všecko je otázka motivace. Budeme šílet jako normální lidi. Nepřeháněj to, mladej, nejsme teplouši. Je to léčka, uteč! Toho grázla už jsme dlouho hledali.“ Tuš to sem se fajně pobavil. Možu fšeckim doporučiť. ()