Debt Collectors

• USA The Debt Collector 2

French (Scott Adkins) a Sue (Louis Mandylor) jsou přátelé a vymahači dluhů, kteří si vždycky přijdou na své. Je to ten typ lidí, se kterými se určitě nechcete zaplést. A rozhodně nechcete dlužit peníze tomu, pro koho pracují. Tentokrát se ale situace vyostří trochu víc, než čekali. Jde po nich totiž mafiánský šéf, kterého nezajímá nic něž pomsta. (topr harley)

Diskuze

Lacike

Ten Sputnik mě neláká. Vypadá to jako ještě větší nuda než vetřelec a to druhý nevím co je. Pošleš mi please ještě jednou do pošty odkaz na ten Korejský katastrofak? Ten mi úplně vypadl.

Lacike

Jo už jsem to projížděl. Titulky nevypadají tak zle. Občas vyskočí nějaká píčovina, ale s pár korekcemi no problema :) Už mi dochází filmy na repete a dal bych zas nějakou tu novinku.

na příspěvěk reagoval Lacike, vegetol.mp

Lacike

Já už to tahám. Však i tyhle titulky jsou dostatečně srozumitelný (aspoň pro mě) Zajímavý je, že když vegetol překládá nějakej shit od Fraziera nebo novou pecku s Vyližem, tak to má hned :)

Lacike

Tak to mrdám. Tak dlouho čekat nebudu. Na Hellspy je verze s google titulky a vypadají docela přijatelně. Bude to chtít jenom menší úpravu :)

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Film som trochu perklikal a vyzera fajn. Chemia medzi ustrednou dvojkou funguje, bitka Adkinsa v boxerskom ringu s rukavicami ma neskutocne pobavila :) ...trochu sa bojim toho, ci nebude vela hluchych miest, ale inak sa tesim

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Též jak Wáca dávám repete starších filmů .... Jednička Debt Collector pro mě znamená pro mě lepší průměr, tak nic extra od této dvojky neočekávám, uvidím :)

Ouwen

Je mi to jasný, ale dávám teď ve velkým repete starších filmů, takže jak píše Laco, není kam spěchat.

Lacike (hodnocení, recenze)

No tak Ouwenov koment ma nepotesil. Ak to je slabsie a menej akcne ako jednotka, tak to bude riadna nuda.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Bitky opat super. Este nech to ma trochu lepsi pribeh ako jednotka a bude to supa :)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Nevim teda jak to přežil ale jsem rád, že vidím oba dva a ty vole, ta akce, ty bitky a chorča, ty hlášky, audiovizuál....režie. top notch.

Lacike (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Pustil som si zaver jednotky a obidvaja schytali poriadnu davku guliek do tela. Mandylor ostal lezat na zemi a Akdins sa presunul do auta a vyzeralo to, ze vydychli naposledy.

Na zaciatku dvojky môze byt kludne zaber, ze sa prebrali a rychlo ich odviezli do nemocnice. Ked deiatky guliek rozchodil Brando v Kmotrovi a v F&F serii vstavaju z mrtvych ajovela jasnejsie pripady mrtvych, tak nevidim problem v navrate aj tejto dvojky. Popravde sa mi ten koniec jednotky nikdy nepacil.

Lacike

Adkins skapinal v aute, ale uz si nepamatam ci zomrel ... kazdopadne jeho postava by sa dala ozivit, by to zaharli, ze stihol dosoferovat do nemocnice alebo tak nejak ... ale jak ozivia Mandylora ? :D