V Rhaenyřině a Daemonově nepřítomnosti se Rhaenys snaží uklidnit radu, zatímco Cole podniká výpravu do Korunních zemí. (Max)

ROCK,THE

Zatím nejlepší díl z celého seriálu jak z první tak druhé série a možná bych si dovolil i říct jeden z nejlepších dílů celého GOT universa! 1 000 000/10 ()

warrenur

"Do simply what is needed of you....NOTHING." Zatial sa zda, ze Aemond/Cole-ova strategia postupne nabera na sile, kym Deamon zacina v Harrenhov-e "blbonut". Bitka v zavere a i vzdusne suboje boli velkolepe a fanusikovia ju urcite chceli a i ocenia. Ale atmosferou ma dostal az uplny zaver, kedy skaza bola dokonana...typek sa rozpadol na prach, ci obraz par sekund pred zaverecnymi titulkami s nezvycajne temnou hudbou. Nadherne filmarske remeslo. Respekt. ()

FeriusParfax

Spoiler. Velkou většinu filmu se řeší stejné pletichy, jako vždy. Opět je všechno na stejné lince jemné nudnosti. Všichni se hádají o to, kdo půjde dřív umřít do války za samozvané krále. Královna zabraňuje nechtěnému početí, Daemon si na hrádku rozjíždí vlastní halucinogenní párty, Aegon se zlobí, že je hloupej a nikdo ho neposlouchá, Rhaenerys je přišlápnutá strachem. Do toho všeho jde sir Cole do války za svého krále, ze kterého je až nechutně vycvrkanej. Ale PAK přijde ta nejlepší bitva, co jsem kdy viděla. Při dračím boji mi stály chlupy po celém těle a nemohla jsem se vynadívat té ohromné podívané, která se mi naskytla. A ještě s bravurním koncem. Tady mě tvůrci opravdu velmi mile překvapili. Nářez jako kráva a fakt jsem si to užívala. Konečně jsem taky natěšená na další díl. Doufám, že se bude Aemondův čin brát s povděkem. ()

Daiker

Začátek dílu opět natahovaná nuda, nezajímavé dialogy kdo a proč.... A pak se dostaví na řadu draci a jejich úžasný boj. Vlastně si myslím, že jen kvůli drakům se na to všichni díváme... Bohužel asi zemřela pro mě nejoblíbenější postava celého seriálu. Vůbec nefandím královně a ani té jedno oké obludě. Stejně to je jedno, když víme že jejich rod ztratí moc..... Ale jí jediné jsem věřil, že je srdcem práva Targaryanka ... Škoda ()

kubas369

9/10. Tanec draků započal, šílenství už nic nezastaví. A to jsem si tu původně chtěl trochu stěžovat, že už to trochu nesmyslně přešlapuje na místě. Jinak to byla dost očividná past. ()

Lina

Politický boj o korunu je zajímavý, ale dračí bitvy jsou to hlavní, nač všichni čekají a co dodává seriálu sílu. To se jasně ukázalo už na konci první série. Tentokrát hodně ubylo vaty na úkor akce a hned je to poznat v kvalitě epizody. Teprve tady začal opravdový Tanec draků. 90%.  Spoiler:  O remízu tentokrát tak úplně nejde, Aegon vydrží víc, než by se zdálo. I když... ()

Malyszs

Bohužel tady "někdo" do recenzí musí psát spoilery (už to smazal). Dík moc debile, když vím co se má stát, je to mnohem napínavější. Fakt píčus. Každopádně dávam 5 hvězd za bitvu, ve které figurují draci a zároveň není totálně nesmyslná. To jsme ve Hře o Trůny neviděli a v Rodu Draka to zatím docela šlape. ()

matous20063

Dal bych i těch 5, ale ten začátek je strašně nudný, sice věřím že je to pro někoho zajímavé, ale ta Deamonova linka je strašně nudná a když k tomu přidám co se mezitím děje, tak mě akorát ta postava nasírá víc a víc. Ale konec? Dechberoucí.... ()

Nespy

Bitva draků stupiditou dosáhla téměř úrovně poslední série GOT. Vizuálně super, ale rozhodnutí dragon granny spáchat sebevraždu považuji za velmi kontroverzní strategii. ()