Reklama

Reklama

Velký lov

(seriál)
  • USA Hunters
Trailer
Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2020–2023), 16 h 3 min (Minutáž: 40–83 min)

Tvůrci:

David Weil

Hrají:

Al Pacino, Josh Radnor, Saul Rubinek, Lena Olin, Ebony Obsidian, Kate Mulvany, Logan Lerman, James Le Gros, Carol Kane, Jerrika Hinton, Henry Hunter Hall (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(18)

Velký lov sleduje svérázný tým lovců nacistů, kteří roku 1977 zjistí, že jich do USA uprchly stovky. Proto udělají to, co by podnikla každá parta bdělých drsňáků. Vydají se na krvavou cestu odplaty a spravedlnosti. Brzy ale odhalí rozsáhlé spiknutí a závodí s časem, aby zhatili nové nacistické plány na genocidu. (Prime Video)

Videa (6)

Trailer

Recenze (28)

Davies182 

všechny recenze uživatele

[Nedokoukáno a vracet se k seriálu nebudu] Tak tohle je pro mě záhada. První epizoda si bere to nelepší ze Simmonsových Hladových her (čti vykrádá je), a člověk se těší na další nálož atmosféry mysteriózního nazi thrilleru s prvky hororu a Tarantina, a oni to v dalších epizodách takhle pokazej... Končím po třetím díle. ()

HenryIvan 

všechny recenze uživatele

Nedá sa povedať, žeby išlo o nejakú úplnú pecku a treba povedať, že zo začiatku sa menšie chybičky nehľadali nejak extra ťažko, no aj tak ide o viac než podarený projekt. Niekedy si človek vážne povedal, wau tak toto je dosť cool a celkovo sa to pozeralo vážne skvelo. Stopáž je tiež jeden z faktorov, vďaka ktorým sa vám zdá, že sledujete skôr film než seriál. Obsadenie je výborné. Ku koncu som sa normálne pristihol, že už ani neevidujem, že tam hraje Al Pacino, absolútne mi splynul s postavou, ktorú hral. Logana Lermana bolo rovnako dobré po dlhšej dobe vidieť v niečom solídnom. Druhá séria je podľa mňa nastienená dobre a tak nám ostáva iba čakať. ()

Reklama

Urukhaj98 

všechny recenze uživatele

S01: Hunters jsou prazvláštní úkaz, který se opravdu jen tak nevidí. Téměř celou dobu totiž rozjíždí zajímavou, zábavou a hlavně neokoukanou zápletku, kterou táhnou dopředu skvěle napsaní a zahraní hrdinové i záporáci. Al Pacino je ve své první seriálové roli geniální jako na vrcholu své kariéry a divák hltá každou scénu, v níž zcela nenuceně rozjíždí herecký koncert par excellence. Nic nenasvědčuje tomu, že se něco pokazí. A pak přijde finále. Finále, které svým absolutně šokujícím a naprosto dementním zvratem shazuje celý seriál a po skončení titulků zůstává jen velice nepřijemná pachuť zklamání a znechucení. Vážně už nemám chuť seriál nikdy vidět a to se mi stává zřídka. Nechápu. Nechápu a nenávidím toho, komu tohle přišlo jako dobrý nápad a odsouhlasil to. 5/10 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tvůrci se nedokázali rozhodnout, zda chtějí točit ulítlou retro komiksovku s tarantinovským rukopisem, anebo vážně laděnou záležitost hledající inspiraci v akcích Nakamu, který krátce po II.SV naháněl nacisty zodpovědné za genocidu. Snaha skloubit obě pojetí vyústila ve stylistický chaos, který byl místy k nekoukání. Nepomáhá ani snaha naroubovat na dobu minulou současné společenské neduhy a samozřejmě by to nešlo bez černé agentky FBI, která je pochopitelně lesba. Příliš zajímavě nepůsobí ani postavy a konkrétně ta Lermanova tu působí naprosto nedůvěryhodně. Korunu tomu nasazuje veletoč na závěr, za který by se měl jít někdo zastřelit. Netvrdím, že se tu nenajde pár dobrých věcí a musím říct, že v některých chvílích jsem s i bavil. Jenže problém je, že už si nepamatuji u čeho. Velké zklamání, 30% ()

erased 

všechny recenze uživatele

Hunters mají asi vůbec nejtrefnější úvodní titulky - všichni lovci jsou doslova a do písmene jen naleštěné figurky bez špetky osobnosti a života. A v křečovité snaze přiblížit se trendu retro a komiksových filmů (obzvlášť všudypřítomné šustění stránkami Watchmen) i soudobým západním problémům bych se vůbec nedivil, kdyby zdejší militantní celospolečenské nazi-konspirace udělaly antisemitu i z kdejakého žida. Za vypíchnutí tak nakonec nestojí ani německým přízvukem žvatlající Al Pacino ve své první seriálové roli, nýbrž jen famózní originální soundtrack Cristobala Tapia de Veer. Snad se tentokrát dočkáme vydání celého OST. ()

Galerie (137)

Zajímavosti (1)

  • V epizodní roli Herr Muntze vidíme na posteli Zdeňka Maryšku, který měl možnost se i sám nadabovat v českém jazyce. (Ivoman)

Související novinky

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Filmový Blade má novou scenáristku

Filmový Blade má novou scenáristku

06.02.2021

Marvel zase jednou přepisuje historické tabulky. Vůbec poprvé totiž najal pro jeden ze svých filmů – konkrétně filmového Bladea – černou scenáristku. Stacy Osei-Kuffour má na kontě několik velice… (více)

Reklama

Reklama