Joker: Folie à Deux

• USA Joker: Folie à Deux (více)

Neúspešný komik Arthur Fleck sa počas uväznenia v Arkhamskej štátnej nemocnici stretáva s láskou svojho života, Harley Quinn. Po jeho prepustení sa obaja pustia do romantického nešťastia odsúdeného na zánik. (Continental Film)

Diskuze

Filmantomas

Filmantomas (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavej na Gagu, ta holka hrát umí. První Joker mi moc nedal, tak tomuhle dám šanci hlavně kvůli ní.

Ratchetka

Ratchetka (hodnocení, recenze)

Doufám, že to bude na ty 4*. 😭 Jestli ne, tak za to bude moct Lady Gaga. 🤣

obregon (hodnocení, recenze)

LoOg

Je to jedno, ten film za nic stát nebude, Todd Phillips není Scorsese a v Jokerovi to potvrdil.

LoOg (hodnocení, recenze)

Nechápu proč odemkli hodnocení a nechápu proč člověk dal 1 i 2 jednu hvězdu, velmi kvalitní hodnocení 😂

BaronMartin

Ono by to hlavně mělo zajímat POMA... Tedy pokud mu záleží na dobrém jménu databáze a na tom, aby zdejší hodnocení brala veřejnost jako alespoň trochu relevantní.

UhLee

Co jsem ti udělal, že mi přeješ takové neštěstí? :-))

Pozor, změna! Film byl v černých číslech, ale už není. Barva se totiž zobrazuje až od 10 hodnocení, ale z původních 11 hodnocení byly dvě smazány. Samotnými uživateli? Hlídacím adminem?

na příspěvěk reagoval Ronan

luka4615

ČSFD klasika. Kvůli jednomu člověku, konkrétně Marigoldovi, který film pravděpodobně viděl někde na novinářské projekci a pocítil nezvladatelné nutkání s předstihem dehonestovat film i diváky (podle něj hlupáky bez vkusu, neb Jokerovi z r. 2019 dal Marigold taky jen jednu hvězdu), bylo předčasně odemčeno hodnocení.

Toho využilo pár mentálně i sociálně slabých uživatelů, kteří zřejmě bydlí ve starém žižkovském domě, kde doma nemají ani WC, mají jen jedno společné na pavlači (a tam chodit nechtějí, pročež chodí na velkou někam ven, do křoví nebo do komentářů na csfd), a vysrali se pod odemčený film. Který samozřejmě ani neviděli, neb ještě neměli kde :-/. Své odpady navíc nenasázeli osobně, ale jen ze svých multiaccountů, jak je na csfd dobrým zvykem...

na příspěvěk reagoval Faustka, Joker Punx, UhLee

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

obregon

Člověk, co používá pojem "hovado", je pro mě naprostý dezolát. Běž psát radši na Parlamentní listy.

Klajnik

Klajnik (hodnocení, recenze)

st.ranger

Chováš je jak zatvrzelej dement :D Nejdřív napíšeš, že muzikály nesnášíš. Pak se ukáže, že to tak neni, protože jsi přeci jen ohodnotil velmi vřele. Následně to obhajuješ tím, že ty muzikály, které rád máš mají originální songy. Jsi velmi chaotickej. Měl jsi přeformulovat své původní tvrzení anebo držet hubu a nedělat si dále ostudu jako nějakej dezolát :D

obregon (hodnocení, recenze)

Dadel

folie à deux (vysl. foli a dö)

fr. duševní porucha vyskytující se současně u dvou osob, které jsou v úzkém kontaktu. Indukovaná porucha s bludy. Onemocní-li jeden z partnerů psychózou, může ovlivnit svými bludy či halucinacemi druhého, který je začne sdílet (u něho však po odloučení příznaky vymizí) [fr. folie bláznovství; deux dva].

LoOg (hodnocení, recenze)

Omnibus

Já s tím souhlasím. Uvidíme že u diváků se zadaří a film bude mít opět nominace na filmových cenách.

👌

Ostatně, smutný Joker si u mě nezvladatelně vychechtal pět hvězd, ergo mi žádný recenzent ani „recenzent“ radostné očekávání zkazit nemůže :-)).

na příspěvěk reagoval LoOg

15.06.2023

Tom Hardy a Zazie Beetz v severské krimi

Tom Hardy a Zazie Beetz v severské krimi

04.02.2023

Hvězdný Timothée Chalamet nedávno natočil reklamu o tom, jak všichni slavní a uznávaní herci pracují pro Apple. Nyní to technologický gigant s bezednými kapsami a vlastní streamovací službou Apple TV… (více)