Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

• Velká Británie Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge

V Japonsku je velmistr Hanzo Hasashi na cestě domů, když ho přepadnou v modrém oblečení ninjové. Do jednoho zemřou, když Hanzo zjistí, že tito bojovníci, náležející ke kultu Lin Kuei, zavraždili jeho žáky a ženu. Žalem zkroušený muž se vydává na krvavou cestu odplaty, která skončí až u velmistra Sub-Zera, který Hanza zabije. Čaroděj Quan Chi však dává mrtvému Hanzovi druhou šanci, který vzápětí přijímá novou identitu – stává se z něj Scorpion. (C0r0ner)

hmyzovrah

Začnu hned z vostra! Lidi nakrájení na nudličky, drcení lebek a dalších části těla, amputace údů všeho druhu, tak to mám rád a na to, že to je animák, musím říct mother-fucker yeah. Akční krvelačná jízda od začátku až do konce, která neomrzí, žadná romantická bullshit linka. Takhle se točí filmy, takhle chci vidět brutalitu i v hranejch filmech a eště ty charaktery ó bože tvůrci, tímhle jste kápli hřebíček na hlavičku. Scorpion, Sub-Zero největší bad-ass borci. Dávám za *****, nic jiného ani nejde. Fatality-Brutality. ()

Pavlis.xxx

Brutální animák pro fanoušky nic víc nic míň. Lepší příběh i vykreslení postav než v novém filmu, ale srovnávat to s tímhle nelze. Super fanservis. 70% ()

Wiceman

Jako někdo, kdo od mládí letěl na MK frančízu, je tohle naprostý skvost. Ano, ne každému sedne. Přece jen styl Naruta a Dragon Ball (čti anime) nemusí sedět každému, ale i přesto se nám dostává parádní řežba. Klasické charaktery v moderním kabátku jsou vítané a samotný Hanzo Hasaschi jede víc než jen dobře. Celkově jsem se velmi bavil a tenhle počin beru jako spíše jednohubku MK bonusů v samotné hře :D Další takové jsou za mne vítány :D 4* ()

freebob

Na to že dospělé animované filmy moc nevyhledávám,tak tento jsem si opravdu nemohl nechat ujít.Frančízu Mortal Kombat opravdu miluji a tento film mu ostudu určitě nedělá.Priběh se točí hlavně kolem původu postavy Scorpiona a dějově podle videoher MK 1 a 2.Animace je trochu oldschool,ale kombinovane s moderními postupy.Hlavne pasáž z pekla je určitě mistrovská. ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD