MikeZ

Joel Schumacher je pěknej parchant! Jednou natočí film jako je Batman a Robin a pak zase Volný pád, nebo právě Telefonni budku. Tento film se sice Schumacherovu vrcholnému dílu nevyrovná, stále se ale jedná o velmi povedený psychothriller se skvělými hereckými výkony. 8/10 ()

sskrblik

Nikdy bych nevěřil, že film, který se odehrává pouze a jenom v telefonní budce může mít tak neuvěřitelně dramatickou atmosféru. Mistrovský kousek filmařského řemesla! Stojí za to vidět! ()

Všivák

Napětí, strhující herecké výkony, hlavně v hlavní roli. Všechno je v pořádku. Až na záporáka. Tyhle moralizující typy typu Jigsaw opravdu nemusim. ()

vendysek

Svědomí ti zavolá, strach to zkomplikuje a když vyvázneš živý, tak budeš muset vyjádřit vděčnost za ten krutě jednající daimonion. ()

Andreas83

Že by hodně muziky za málo peněz ? No já si myslím že určitě ! Perfektní vystupňování napětí které roste doslova s každou minutou a díky tomu si vlastně i děj na tak malém prostou udrží svoji nadprůměrnou kvalitu. Skvělí herci ale hlavně režie. ()

sheldonka.

Tento film jsem shlédla na doporučení kamaráda, a musím se přiznat, že jsem od toho nečekala nic velkolepého. A to jsem se hodně mýlila! Po celou dobu filmu jsem skoro ani nedýchala, jak mě to vtáhlo do děje. Colin Farell byl úžasný od začátku až do konce. Bezchybná práce. ()

hroubek

Tento film jsem poprvé viděl před pár lety a úplně mě dostal.Pak jsem si ho párkrát znova pustil a pořád jsem se náramně bavil.Uběhlo několik let a já už si skoro na starou telefonní boudu nevzpomněl, jelikož jsem začal svoji paměť zatěžovat jinými filmy.A jednou mě kámoš donesl nějaký filmy a co jsem tam náhodou neviděl telefonní boudu.Doma jsem si jí hned večír pustil a zažíval jsem to samé, jako když jsem jí viděl prvně.Parádní film s úžasný Farrellem v hlavní roli.Přesto nemohu stále přijít na jednu věc a to:jak mohl režisér tohoto snímku natočit Batmana a Robina. ()

Terzeus

Režijná brilantnosť Joela Schumachera, herecká dokonalosť Colina Farrella, jedno dejisko a famózny scenár Larryho Cohena. No a samozrejme, všetko funguje v rámci špičkovej dramaturgie. Phone Booth je ukážkový príklad ako sa dokáže jeden potenciálne tuctovo spracovaný nápad premeniť v dobrých rukách na vynikajúci film. Niektorí ľudia vravia, že koniec to pokazil. Z tohto ohľadu je to však skôr vec subjektivity ako objektívnosti. Moralizácia by tu bola negatívom ak by bol samotný film tuctový. Takto prikovaný v sedadle je divák len zriedka. 97% ()

VanTom

Přestože roz(h)řešení sklouzne do jakési průhledné moralitky, těm 70 minutám před ním se dá vyčíst máloco. Spíše můžu jen chválit konstantní napětí, dravý (někdy až nestřídmě klipovitý) filmařský styl vynalézavě užívající obrazy v obraze či skvělé herecké (hlasové) výkony. ()

lykan9

U Joela Schumachera mám vždy pocit jako na houpačce. Jednou vytvoří paskvil jako film Batman a Robin a jednou se od něho dívám na skvělý napínavý film. Telefonní budka je tentokrát ten druhý případ, kde musím vyzdvihnout Kiefera Sutherlanda a jeho mrazivý hlas. ()

Právnička

"Cože? To se to opravdu celé odehrává v jedné telefonní budce? To snad ne, to bude blbost!" - moje reakce před shlédnutím. "Tak to byl nářez, geniálních osmdesát minut napětí, ukázkový herecký výkon mistra Farrella, prostě super" - reakce po shlédnutí, co dodat? ()

wenca

Než jsem zhlédl tento film, absolutně by mě nikdo nemohl přesvědčit že se dá natočit kvalitně thriller uvnitř telefonní budky, Colin Farrel ukázal jak je dobrý herec. A Sutherlanduv hlas je nezapomenutelný, pamatuji si ho i přes to že jsem nedávno viděl česky dabovanou verzi filmu. ()

ABCD Marta

Úžasné a ještě dlouho nepochopím, jak lze na několika metrech čtverečních natočit tak originální a napínavý thriller. ()

Pupidyk

Čóveče! To byla velká paráda... Až na Farrella dokonalý thriller vyzdvihnutý pekelným scénářem... Ale přiznejme si: Jaká by to byla bomba, kdyby hrál místo Farrella William H. Macy! ()

ghatos

Výborné minimalistické drama s morálním poselstvím. Glosování o společnosti a jejich hodnotách nemá chybu. ()

toyrider

Abych pravdu řekl, tohle byl můj první film s Colinem Farrelem, který mě tak překvapil, že jsem do měsíce zhlédl jeho všechny.No a postavit celý film v telefonní bude, bez toho aby se divák nudil, to je vážně umění.A tady to bylo nejen bez nudy, ale s pořádnou dávkou napětí. ()

Guzo

Masakr film. Těšil jsem se teď na něj poměrně dlouhou dobu a opravdu se vyplatilo. Colin hraje svoji roli výborně a hlas Kiefera je tu naprosto úžasný. Kdybych viděl film s českým dabingem ani si nedokážu představit o kolik by musel klesnout dolů, ale v originále to je prostě lahůdka :) ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor