Gerret

Fakt jsem nečekal že by to mohl být tak zajímavý film. Herci byly skoro neznámí a navíc když jsem před tím četl komentáře tipu, že to bylo natočený za tak krátkou dobu a celé se to odehrává na jednom místě, nevěřil jsem, že by to mohlo mít tak vysoké hodnocení. Fakt jsem do poslední chvíle nevěděl co ten sniper udělá a obdivoval jsem jak to měl všechno skvěle připravený. Hodnocení 100%. ()

Ravi

Velmi kvalitní thriller, u kterého jsem se nenudil ani 1 minutu, což je s podivem vzhledem k tomu, že se odehrává na pár metrech čtverečních. Velmi dobře budovaná a stupňovaná atmosféra, perfektní dialogy a, co je pro tento film důležité, vinikající Farrell. 100% = 5/5 ()

mirec88

Takže nejak takto dopadnete, keď každému koho poznáte aj koho nie len klamete a na mušku si vás vezme nejaký psychopat, ktorý vám chce dať lekciu. Aj za cenu životov - vášho aj nevinných ľudí okolo. Vynikajúci originálny námet, ktorý sa prakticky celý odohráva v telefónnej búdke a vďaka krátkej dĺžke ani na sekundu nenudí a čakáte ako sa ten hovor bude odvíjať. Výborný film. Malá rada - dávajte si pozor, kto vám doniesol pizzu. ()

Kosmik 1

Neznám moc lidí, kteří by si neřekli: "Telefonní budka? Ježiš, co tu bude za ptákovinu..." A pak nebyli překvapení, že to až zas taková ptákovina nebyla... Ano i já jsem jeden z nich. Už jsem telefonní budky viděl v životě hodněkrát, ale tahle na mě působí rozhodně nejnapínavěji. Takhle se vydělávají prachy, z nízkorozpočtového snímku udělat trhák a máte vystaráno. 90% ()

Puyi

Jedna budka, jeden chlápek, pár policistů, kamer a jeden vrah... skvělý film, v této kombinaci, jsem to ani nečekal, ale byla to prostě bomba. Colin roli zvládl skvěle, líbil se mi i Forest Whitaker. :) Navíc těch 80 minut uteklo neskutečně rychle, opravdu skvěle provedený thriller... Takže konečné hodnocení bude od mě nejvyšší možné, tedy 5*. :) ()

jujec

Naprosto dokonalý film, obdivuhodný výkon hlavního hrdiny (tolik dialogů během 10 natáčecích dnů v budce) a trochu divné finále (proč ten gumový projektil a záchranka?). Rozhodně stojí za to vidět (v jednom kuse). ()

vyfuk

Schumachere, tys na to šel nějak rychle. Dámy a pánové, dovoluji se vám představit nejlepší film na poli psychologického žánru a zároveň jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. Neuvěřitelný příběh, kdy muž má vše a dokáže si zahrávat s jinými jako s loutkami, ne-li ještě hůř. Farrell předvedl jednoznačně největší výkon svého života. Na tomto filmu je kouzelné, že jsem nebyl ani jednou v klidu, stále jsem byl jako na jehlách a čekal co příjde jako další, srdce se mi svíralo a tep mi pomalu stoupal a v půlce filmu zůstal na vysoké hodnotě a dunil a dunil. Neuvěřitelné co se dokáže za jednu hodinu a čtvrt vše stát. Vše bylo proti Farrellovi a on s tím nemohl prostě nic dělat... ()

Killda

Perfektní! Já chci sakra víc jak 80 minut! Vynikající drámo stavějící na jediném herci a jednom zásadním rozhovoru. Nakonec i morální vsuvka. Zkrátka, budete zmatení stejně jako hlavní hrdina a zároveň si to budete užívat jako padouch slintající z okna. Takže ta krátká stopáž mě strašně moc mrzí, ikdyž to bylo možná řešení jak diváka nenudit ani na okamžik. ()

Autogram

Zlé svedomie má svoje zhmotnenie v podobe uväznenia v telefónnej búdke. Adrenalín na malom priestore od začiatku až do úplného konca a možno aj za ním. Pri vytvorení dokonalej skľučujúcej atmosféry mi nevadilo ani občasné rozdelenie obrazovky do niekoľko rôznych scén, na čo som vo filmoch inak alergický. –––– Když zvoní telefon, tak se musí zvednout. ()

TheRoller

Telefónna búdka je od Snipera z toho istého roku o ten chlp lepšia, že má geniálnu kameru, výborného Colina a nový rozmer pojmu "voice-over", ak sa to tak vôbec dá nazvať - veľké uznanie Kieferovi Sutherlandovi, ktorý svojim úžasným hlasom tvorí značné percento dojmu. Libatique len zas a znovu potvrdzuje, že je môj najobľúbenejší kameraman. Ten chlap je vážne majster v tom, čo robí. Ďalšie plus - Katie Holmes, večný sympaťák v každej roly Forest Whitaker a presne trafená dĺžka filmu. Na konci to vyznie celé trocha zbytočne, tak nejak veľa kriku pre nič (ak by mal pán Spravodlivý psychicky deptať cez telefón každého, kto robí to, čo chudáčisko Colin, zostane na tejto planéte nás, slušných občanov, veľmi malé percento a nakoniec by sme museli ukameňovať my jeho, za to, čo robil a potom všetci všetkých navzájom, že sme to urobili a bola by spravodlivosť...), ale kvôli spracovaniu a faktu, že za málo peňazí je tu skutočne veľa muziky, ktorá ma nesmierne baví, to inak nejde. 90% Najlepší moment: Kiefer rozpráva o svojom detstve. ()

Jaro.Krafcik

Dnes je pekný dátum 9.9 a ja som si spomenul na nqpinavú klasiku. Hlavne mám spomienku na učiteľa, keď že som to pozeral na praxi. Prišiel ku mne a pýta sa.. čo to pozeráte, telefónnu búdku? Dobrý film. Nikdy na túto vtipnú príhodu nezabudnem. 4* ()

Death

Telefonni budka je hodne netradicni film s velice originalnim nametem. Skoro cely pribeh se odehrava v telefonni budce. Na prvni pohled by se mohlo zdat, ze to nemuze fungovat, ale opak je pravdou. Vsudypritomne napeti a valcujici tempo divaka doslova prispendli k platnu. Hltate kazdou scenu a nervozne cekate jak se to cele vyvine a rozmota. Mne sice zaver filmu prilis nesedl, ale to mi nebrani dat tomuto skvelemu thrilleru plne hodnoceni, ktere si bezpochyby pravem zaslouzi. ()

Kaja

Telefonní budka..jak prosté a všední místo a přece se pro někoho může stát osudným. Takové napětí, strach a stres, že nevěříte, že se mohou vejít do 80ti minutového snímku, zažijete při shlédnutí. Dokonale zahraný „monolog“ Colina Farrella, strhující atmosféra, ale asi trochu předvídatelný konec, škoda. ()

Pipes

Tak tohle je opravdu pěkný kousek. Nejdříve jsem se bál, že když se prakticky celý děj odehrává v budce, tak to bude nudný. Ale mýlil jsem se.. Stále se něco děje a navíc film není zdlouhavý. Těch 80 minut opravdu rychle uteče. Nesmím zapomenout na skvěle zahranou roli Colinem Farrellem. ()

Narcis

Tak tohle je opravdový hereckecký koncert.Collin Farrell by si opravdu zasloužil Oscara - škoda. Zdálo by se, že bude nuda se dívat celý film na člověka stojícího v budce jak telefonuje, ale pravý opak je pravdou.Kiefer Sutherland jako záporák musí být pro mnoho diváku šokující překvapení večera - podle mě jeden z nejrafinovanějších záporáků v dějinách filmu a to proto, že vlastně on vyhrál na plné čáře.Přechytračil hromadu policajtů včetně Foresta Whitahera a dal Collinovi co proto.Ten si od teď musí dávat opravdu velkýho majzla. Film oplývá nezapomenutelnými dialogy a hláškami. ()

silent cut

SORRY:4 hvězdičky za působivý a řemeslně zmáknutý thriller...ale mám chuť dát míň...ale to by vypadalo blbě v tý záplavě...no...ale mám chuť dát míň... A) Collin Farrell je dle mého jedním z nejpřeceňovanějších herců poslední doby...na jeho nadzvedlé obočí a ustrašený pohled by si mohl nechat udělat trademark, protože to funguje vždycky... B) Drtit chlapíka hodinu a půl na telefonu a pak odejít zamlženým středem...bezva...finále jak pes...vařím z vody??? Proč mi to ale prostě nějak nesedělo??? Asi proto že nevěřím v 80ti minutové intervence neznámých psychopatů vznášejících apel na naše pokřivené hodnoty a jejich snahu posunout náš život. IT´S TIME TO TAKE VERY SERIOUSLY ONE SIMPLE FACT. THERE´S A BIG POSSIBILITY THAT GOD DOESN´T LOVE US... TYLER DURDEN ()

Specs

Hlášky: hlas v telefonu: - "Není to divný? Slyšíš zvonit telefon, mohl by to být kdokoliv, ale zvonící telefon se musí zvednout, že ano?" & hlas v telefonu: - "Stu, když zavěsíš, zabiju tě." & hlas v telefonu: - "Jestli se musíš ptát, tak ještě nejsi připravený to vědět." ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor